Neler Yeni

FC 25 mi de standart mı daha iyi ultimate mi ?

keremq_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Arasında 1k para fark var sizce standart alıyımmı? Bide Fc25 ön sipariş vermeyelmiyim yoksa çıkmasınımı beklemeliyim çıktığında hemen indirime girermi?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
murat
ultimate tabii ki daha iyi ama ciddi fut oynamıyorsan farka değmez indirime de çıktıktan 2 ay sonra düşüyor halloweende düşüyor tarihlerine bakabilirsin

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,097
İsim
Mert Can Ergün
Fut oynuyorsan ultimate al

keremq_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ultimate tabii ki daha iyi ama ciddi fut oynamıyorsan farka değmez indirime de çıktıktan 2 ay sonra düşüyor halloweende düşüyor tarihlerine bakabilirsin
Kral k.b önceden sadece ps3üm vardı onda sadece pes oynuyodum şimdi ps5 aldım pes çöp olduğu için FIFA almak istiyorum yani fut falan ne demek daha onu bile bilmiyorum benim istediğim kariyer modu analig falan oynamak istiyorum

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
murat
Kral k.b önceden sadece ps3üm vardı onda sadece pes oynuyodum şimdi ps5 aldım pes çöp olduğu için FIFA almak istiyorum yani fut falan ne demek daha onu bile bilmiyorum benim istediğim kariyer modu analig falan oynamak istiyorum
fut dediğim şey online takım kuruyorsun kariyer falan oynuyorsan hiç gerek yok düz versiyon alabilirsin ayrıca ilk indirimde yüzde 40 yılbaşı indiriminde yüzde 60 düşüyor olması lazım bütçene hangisi uyarsa artık onu alırsın bir de ps üyeliklerinde fifa oluyor almadan bi bak istersen

Top Bottom