Neler Yeni

Fiat Palio 1.6 hl weekend 2001 model araba

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,982
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
325 weekend pazarını düşüecek olursak bir tık fazla gibi. 1.6 olanlar iyi gidiyor ama işçiliği zor bizim ustalar nazlı pek bulaşmıyorlar.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yaşına göre kaportası çok temiz duruyor eğer fotoğraflardaki gibiyse. Bu araç için biraz pahalı gibi geldi bana açıkcası Sanki bu paralara Albea veya linea bulunur diye hatırlıyorum 1.3 multijet veya 1.4 falan. Bu araçta işte motor mekaniğe birde şaşe podyelere bakmak lazım.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bizde 1.4 olanı vardı güzel arabaydı.

sonay32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Berat Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaportası güzel gidip gördük arabayı . Albealar çok fazla taksi çıkması olduğu için peder bek istemiyor. Lineada keza bütçe bandımızda iyisi pek yok onun için 400k yı gözden çıkarmak lazım

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,809
İsim
kadir
Yaklaşık 12 sene kullandık 1.6 Weekend HL 16v 2000 modelini. Yağını suyunu eksik etme ömürlük binersin, yakıtı iyidir koklar. Bu bütçedeki hiçbir araba bu performansla bu kadar az yakıt tüketmez bir çoğunu kullandım.Bu paralara daha kullanışlı bir araba bulamazsınız.
270-280 bandına alabilirseniz on numara olur.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu arabalar dizel attığı araba benzinli. Benzinli araçta pompa enjektör derdi yok. Ama 400 bindeki dizelin pompa enjektör sıkıntısı var. Ayrıca her yıl muayene demek her yıl en az 3 depoyakıt masrafına eş demek. Bu bütçede ticari önermek mantıksız
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaportası güzel gidip gördük arabayı . Albealar çok fazla taksi çıkması olduğu için peder bek istemiyor. Lineada keza bütçe bandımızda iyisi pek yok onun için 400k yı gözden çıkarmak lazım
Tavandaki kaplama ruhsata işli mi sordun mu? Neden kaplamnışlar? Sanki tavanın en arka kısmında kabarıklıklar var. Boya kabardıysa sıkıntılı bir durum vardır. Yoksa yanıktansa da pek sorun olacağını sanmam.
Arabanın motoruna baktırın. Contada sorun var mı ? Yağ yakıyor mu bunlar önemli detaylar. Harici araba güzel duruyor

sonay32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Berat Pehlivan
Araba tavanı kaplama çıkabiliyor. Kaplama sebebi adam reklamcıymış hoş duruyor diye yaptırdım dedi. Dediğin kabarıklıkları reelde görmedik. babam adam motor iyi diyor ekspertize para veremem diyor iyi bi tartışık ondan dolayı. Onun dışında bi sorun yok.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Araba tavanı kaplama çıkabiliyor. Kaplama sebebi adam reklamcıymış hoş duruyor diye yaptırdım dedi. Dediğin kabarıklıkları reelde görmedik. babam adam motor iyi diyor ekspertize para veremem diyor iyi bi tartışık ondan dolayı. Onun dışında bi sorun yok.
O kaplama genelde hata kapamak için yapılıyor. Bu araçta güzel de durmamış ayrıca. He sorun yok dersen sen bilirsin. Fakat bir ustaya götürüp motora baktırmanı öneririm

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Dostlar Merhaba araba almayı düşünüyoruz kafamızdaki ilanda bu fakat araba konusunda pek anlamıyoruz. Bilen varsa bu araba nası ve fiyatına göre iyi midir ?
Araç temiz gibi fakat bu fiyat fazla. Corolla (efsane kasa), Clio, Megane 1 vs. araçlara bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle temiz enjeksiyonlu bir 1.6 Corolla, bu arabayla kıyaslanamaz bile. Palio'nun tek artısı abs fakat ben eski arabalarda abs'ye pek güvenmiyorum arızalandıktan sonra aracı durduramazsınız. Bizzat palioda yaşadım bu durumu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,565
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom