Neler Yeni

🔥İndirim 🔥FIFINE AMPLIGAME A6 NEO 1325₺ - Aliexpress *YENİDEN STOKTA*🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha çoook var gelmesine
Benimki geldi. Şuan PTT'de. Dağıtım merkezine gelse gidip alıcam. Fakat daha istanbuldan istanbula kargo taşımayı beceremiyor ptt. Yarın Dağıtım merkezine gelir. Gider alırım.

İstanbul kim umarım kargomu bırakır xd. 30 dakikalık mesafedeki pdmye verseler keşke hemen koşa koşa gidip alırım.

Ekler

• Screenshot_20240607_162557_Chrome.jpg
    Screenshot_20240607_162557_Chrome.jpg
    155.4 KB · Hit: 22

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,341
İsim
Kürşat
Benimki geldi. Şuan PTT'de. Dağıtım merkezine gelse gidip alıcam. Fakat daha istanbuldan istanbula kargo taşımayı beceremiyor ptt. Yarın Dağıtım merkezine gelir. Gider alırım.

İstanbul kim umarım kargomu bırakır xd. 30 dakikalık mesafedeki pdmye verseler keşke hemen koşa koşa gidip alırım.
Yarın gelmez gibi ya cmt çalışıyor mu ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Yarın gelmez gibi ya cmt çalışıyor mu ki
Cumartesi PTT çalışıyor. Geçen yine cumartesi varmıştı pdmye. O gün gidip almıştım. İstanbul Kim ve PDM arasında 30dk mesafe var keşke hızlı yollasalar :' ) PTT olunca her şey yavaş işliyor.

Bir keresinde kargomu anadolu yakasına gönderdiler. Sonra bir baktım kendi kendine avrupaya geri döndü XD

Saat 17.10'a kadar falan gelirse. Koşa koşa gidip alırım xd

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Ben gidip almadan dağıtıma çıktı. İnşallah aynı gün dağıtım yaparlar. Geçen kimlik dağıtıma çıkmasına rağmen 2 günde geldi xd. @DeveloperRedneck @İnsaN

Ekler

• Screenshot_20240608_085326_Chrome.jpg
    Screenshot_20240608_085326_Chrome.jpg
    160.9 KB · Hit: 11

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,341
İsim
Kürşat
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Şöyle fotoğrafları atayım. Ben baya sevdim. Razer seiren mini kullanıyordum öncesinde. Bence bir tık daha iyi ses kalitesi. Kendi standı baya ağır sağlam bir şey. Bu kadar büyük olmasını beklemiyordum. Masa standına takarken birazcık sıkıntı yaşadım. O delikli bağlanma yeri sığmadı ama biraz genleştirdim orayı. Ardından masa standında olan soldaki siyah vidayı ve mikrofonun kendi standındaki sağdaki o somun gibi olan gri vidayı birbirine bağladım. Baya sağlam oldu. Diğer türlü hiçbir şekilde olmuyor. Böyle şuan mis gibi bir sorun teşkil etmiyor. Eğer çok kafaya takarsanız oraya uygun vida-somun alabilirsiniz. Mikrofonun açma kapama kısmı dokunmatik değil sanırım. Yakınlık sensörü ile çalışıyor. Elim havada yarım santim havada olmasına rağmen kapatıp açabiliyorum. Bence dokunmatik olmadındansa daha iyi. Baya iyi çalışıyor. Onun dışında altta gain ayarlanan kısmı sevdim. Şuan Windows'ta %80'de sesi mikrofonun ve o kısma hiç bulaşmadan sesimi kısıp yükseltebiliyorum. Gaini de tam ortada kullanıyorum. Çok patlama yaptığını görmedim obste turuncuya anca çıkıyor. En kötü biraz daha yükseltirim. Ekstra olarak inceleme konusu açacağım. Bu yazdıklarımdan çok farklı bir şey olmaz ama orada daha düzenli ve iyi bir şekilde anlatırım. Bu yazdıklarımı biraz aceleyle yazıyorum.

@İnsaN

Ekler

• 20240608_105753.jpg
    20240608_105753.jpg
    1.3 MB · Hit: 30
  • 20240608_110019.jpg
    20240608_110019.jpg
    1.5 MB · Hit: 29
  • 20240608_120519.jpg
    20240608_120519.jpg
    2.1 MB · Hit: 29
  • 20240608_120350.jpg
    20240608_120350.jpg
    1.1 MB · Hit: 34
  • 20240608_113224.jpg
    20240608_113224.jpg
    1.7 MB · Hit: 34
  • 20240608_113251.jpg
    20240608_113251.jpg
    840.7 KB · Hit: 35

Just reset

80+ Bronze
Şöyle fotoğrafları atayım. Ben baya sevdim. Razer seiren mini kullanıyordum öncesinde. Bence bir tık daha iyi ses kalitesi. Kendi standı baya ağır sağlam bir şey. Bu kadar büyük olmasını beklemiyordum. Masa standına takarken birazcık sıkıntı yaşadım. O delikli bağlanma yeri sığmadı ama biraz genleştirdim orayı. Ardından masa standında olan soldaki siyah vidayı ve mikrofonun kendi standındaki sağdaki o somun gibi olan gri vidayı birbirine bağladım. Baya sağlam oldu. Diğer türlü hiçbir şekilde olmuyor. Böyle şuan mis gibi bir sorun teşkil etmiyor. Eğer çok kafaya takarsanız oraya uygun vida-somun alabilirsiniz. Mikrofonun açma kapama kısmı dokunmatik değil sanırım. Yakınlık sensörü ile çalışıyor. Elim havada yarım santim havada olmasına rağmen kapatıp açabiliyorum. Bence dokunmatik olmadındansa daha iyi. Baya iyi çalışıyor. Onun dışında altta gain ayarlanan kısmı sevdim. Şuan Windows'ta %80'de sesi mikrofonun ve o kısma hiç bulaşmadan sesimi kısıp yükseltebiliyorum. Gaini de tam ortada kullanıyorum. Çok patlama yaptığını görmedim obste turuncuya anca çıkıyor. En kötü biraz daha yükseltirim. Ekstra olarak inceleme konusu açacağım. Bu yazdıklarımdan çok farklı bir şey olmaz ama orada daha düzenli ve iyi bir şekilde anlatırım. Bu yazdıklarımı biraz aceleyle yazıyorum.

@İnsaN
Usta kolun linkini atarmısın

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,341
İsim
Kürşat

@İnsaN
Bayağı güzel bir şeye benziyor, detaylı inceleme iyi olur merak eden çok kişi var. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
942,963
Üyeler
148,374
Son üye
Wojocuk
Top Bottom