Neler Yeni

Filistin'e yeni bir savaş daha ilan edildi..! terörist israil...

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih

Yıkılasın israil enkazını göreyim, Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim​

Necip Fazıl’ın israil sözü,
Yıkılasın israil enkazını göreyim !
Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim !

Üstad Necip Fazıl Kısakürek insanlığın kanayan yarası olan İsrail konusunda söylediği bu söz her zaman içimizdeki öfkeye tercüman olmuştur.

Haksız yere insanları yerinden yurdunden eden, savunmasız çocukların üzerine bomba yağdıran katil sürülerinin kurduğu devlet devlet değildir.

Yıkılasın israil enkazını göreyim !
Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim !

Necip Fazıl Kısakürek

Yıllar akıp gidecek tarih eli kanlı İsrail devletinin ne kadar vahşi ve katil bir zihniyet olduğunu hep yazacaktır.

BtGqB1fIEAEQ0Tu.png

Tam da suriye ve ırak da terör maşalarına karşı harekat düzenleneceği zaman birileri düğmeye basmış...
Adamların kadın askerinin ölüsüne tecavüz edip halka açık sergilemiş medeniyetsiz ar*plar. Asıl vahşi olan Filistindir.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
Yahudileri sevmem ama
Yahudilerden ziyade Siyonistleri ben sevmem çünkü İsrail içinde dahi Filistin halkı için üzülen hatta protesto eden yahudiler var. Biz dine değil anlayışa terörist diyoruz, yahudilerin özellikle aşırı yahudilerin, siyonistlerin hal ve hareketlerinden rahatsız oluyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamların kadın askerinin ölüsüne tecavüz edip halka açık sergilemiş medeniyetsiz ar*plar. Asıl vahşi olan Filistindir.
israilin yıllar boyunca filistinlilerin evlerini yıktıkları, kadınlarına tecavüz ettikleri ve bebeklerini gözlerinin önünde öldürdükleri de yalan olmasa gerek.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
İsrail ya da abd ile veya onların beslediği ypg ile karıştırdın herhalde... Filistin Devletinin şuan ki başkanını bende sevmem ama halkı başkadır. Filistin halkı Türkiye'e derinden sevgi ve saygı duyar.
ahaha sen filstinlileri türkleri türkiye'yi seven mi sanıyorsun? Kudüs'te yaşayan türklerle de konuştum bunun hakkında da bir sürü kaynak var üstelik terorist israil demişsin ancak sivil yerleri bombalayanlar filistin çok ironik olmuş di mi :D ha beni şimdi israil yandaşı sanma onları da sevmiyorum ancak tarafsız kalın ''yiyin birbirinizi'' kafasında olmanız gerektiğini sebeplerle açıklıyorum.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
ahaha sen filstinlileri türkleri türkiye'yi seven mi sanıyorsun? Kudüs'te yaşayan türklerle de konuştum bunun hakkında da bir sürü kaynak var üstelik terorist israil demişsin ancak sivil yerleri bombalayanlar filistin çok ironik olmuş di mi :D ha beni şimdi israil yandaşı sanma onları da sevmiyorum ancak tarafsız kalın ''yiyin birbirinizi'' kafasında olmanız gerektiğini sebeplerle açıklıyorum.
Biz de bi şeyler bilmiyoruz değiliz. Bilen bildiğine göre yazar. İsrail yıllarca masum filistin halkına hem vatanına hem toprağına hem namusuna tecavüz etmiştir. Orada yaşayan Türkler ve resmi görev yapan Türkler bu durum için yıllarca açıklamalarda bulunmuştur. İsrail dünden bugüne filistin için şeytani planları olan bir oluşumdur. Tarafsız kalmamız mümkün değildir. O topraklar bizlere emanettir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Şu postu gördüm 1 Kola daha içtim.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Biz de bi şeyler bilmiyoruz değiliz. Bilen bildiğine göre yazar. İsrail yıllarca masum filistin halkına hem vatanına hem toprağına hem namusuna tecavüz etmiştir. Orada yaşayan Türkler ve resmi görev yapan Türkler bu durum için yıllarca açıklamalarda bulunmuştur. İsrail dünden bugüne filistin için şeytani planları olan bir oluşumdur. Tarafsız kalmamız mümkün değildir. O topraklar bizlere emanettir.
Doğu Türkistan'ı itibarımızı onların bize bakış açılarını ve hakkımızda dediklerine rağmen tarafsız kalmıyorsan kendini bir Türk olarak tanıtan ama Türk olmayan biri olarak desteklemeye devam edebilirsin Filistin'i

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
En kısa zamanda Türkiye'deki Filistin halkı destekçileri olarak israili protesto edeceğiz. Bunun için elimizden geleni yapacağız, halk olarak.

Doğu Türkistan'ı itibarımızı onların bize bakış açılarını ve hakkımızda dediklerine rağmen tarafsız kalmıyorsan kendini bir Türk olarak tanıtan ama Türk olmayan biri olarak desteklemeye devam edebilirsin Filistin'i
Yanlış biliyorsun ve yanlış bildiğine ne yazık ki beni de inandırmaya çalışıyorsun üstelik Türkliğümü sorguluyorsun... Kusura bakma ama bu senin haddin değil. Türk olmakla gurur duyuyorum ama zalimden de korkmuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Türk gençleri az çok anladı çürük yumurtayı. İsrail in yanında olduğumuz zaman daha kazançlıyız. Onca zaman Filistin in yanındaydık hakaret sırttan bıçaklanma ve düşmanlarımıza destek dışında bir şey görmedik.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
Türk gençleri ve halkı en kısa zamanda ayağa kalkacak zaten ve devletimiz de ordumuz da israile rağmen abdye rağmen pkk ya harekat düzenleyecek.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
En kısa zamanda Türkiye'deki Filistin halkı destekçileri olarak israili protesto edeceğiz. Bunun için elimizden geleni yapacağız, halk olarak.

Yanlış biliyorsun ve yanlış bildiğine ne yazık ki beni de inandırmaya çalışıyorsun üstelik Türkliğümü sorguluyorsun... Kusura bakma ama bu senin haddin değil. Türk olmakla gurur duyuyorum ama zalimden de korkmuyorum.

Screenshot_1.png

Ve daha onlarcası...
Kimsenin Türklüğünü sorgulamam sadece bir şeyler anlatmak istiyorum...

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
Mahmut abbas hakkında ki fikrimi düşüncemi daha önceden yazdım, kendisini en baştan beri sevmem ama Filistin halkını da israilin zulmüne terk edemem, elimden ne geliyorsa artık...

pkk, ypg özellikle bu tür söylemlerle Türkiye ve Türk halkına yönelik terör faaliyetlerinde bulunmaktadır.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Türk gençleri ve halkı en kısa zamanda ayağa kalkacak zaten ve devletimiz de ordumuz da israile rağmen abdye rağmen pkk ya harekat düzenleyecek.
Türkiye İsrail'e rağmen değil Filistin'e rağmen harekat düzenliyor.

Bu gün sabah/ gece saatlerinde İsrail'e sızan Hamas güçleri paramator yardımı ile şeridi geçti. PKK bu tekniği 2019-2020 yılından beri uyguluyor
(bknz: https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/pk...oslara-uzanan-paramotor-oyunu-bozuldu/2020672 )
Acaba nereden öğrenmiş Hamaslı "mazlumlar" bunu vahiy mi geldi yoksa?

Filistin dediğin, Hamas dediğin "mazlumlar" 90'lı yıllarda PKK'ya ülkesinde eğitim kampı veriyordu.

Top Bottom