Neler Yeni

Filistin'e yeni bir savaş daha ilan edildi..! terörist israil...

KAANT10X

80+ Bronze
Yıllardır masum insanları öldürdüler, babalara evlatlarının parçalarını toplattılar, tecavüz ettiler, köyleri yakıp insanları ateşe dizdiler, insanları kurşunladılar, bebekleri anneleri katlettiler.
Sadece askerleri değil sizin sivil olarak tabir ettiğiniz bireyleri kafalarına göre insan öldürüp uyduruk yargı düzeni ile serbest kaldılar. Daha neler neler anlatmakla bitmez.
Ama laf anlatmakta boş siz oy verdiler diye depremzedelere keşke geberselerdi diyen insanlarsınız sizden insanlık dersi öğrenmeyeceğiz.
Filistinin meşru müdafaa hakkından doğan bir savaşa biz Müslümanlar olarak destek vermek durumundayız. Süreç boyunca neler yaşanacak göreceğiz umarım zafer yine İslamın ve inananların olacaktır.
Kendini bilmez 3-5 kişinin de yaptığı pis davranışların medyaya servis edilmesi nedeniyle de bölgede sivil katliamı yaşanıyor algısı oluşmasına izin vermeyiz. Ayrıca bu tip davranışlar yüzünden Filistinin meşru hakları zedelenmektedir.
Şunu da belirteyim ki içimize yerleşen sebatayistlerin gün yüzüne çıkması sürecinde de gerçekten verimli günler yaşıyoruz.
Hayırlı forumlar dilerim...

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,330
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Yıllardır masum insanları öldürdüler, babalara evlatlarının parçalarını toplattılar, tecavüz ettiler, köyleri yakıp insanları ateşe dizdiler, insanları kurşunladılar, bebekleri anneleri katlettiler.
Sadece askerleri değil sizin sivil olarak tabir ettiğiniz bireyleri kafalarına göre insan öldürüp uyduruk yargı düzeni ile serbest kaldılar. Daha neler neler anlatmakla bitmez.
Ama laf anlatmakta boş siz oy verdiler diye depremzedelere keşke geberselerdi diyen insanlarsınız sizden insanlık dersi öğrenmeyeceğiz.
Filistinin meşru müdafaa hakkından doğan bir savaşa biz Müslümanlar olarak destek vermek durumundayız. Süreç boyunca neler yaşanacak göreceğiz umarım zafer yine İslamın ve inananların olacaktır.
Kendini bilmez 3-5 kişinin de yaptığı pis davranışların medyaya servis edilmesi nedeniyle de bölgede sivil katliamı yaşanıyor algısı oluşmasına izin vermeyiz. Ayrıca bu tip davranışlar yüzünden Filistinin meşru hakları zedelenmektedir.
Şunu da belirteyim ki içimize yerleşen sebatayistlerin gün yüzüne çıkması sürecinde de gerçekten verimli günler yaşıyoruz.
Hayırlı forumlar dilerim...
Yani sende haklısın ama şuan Filistin'in yaptığı doğru mu? Onlarda aynısını yapıyor. Kısacası olan MASUM İNSANLARA OLUYOR. Ben ne Filistin'in ne de İsrail'in yanındayım. Sadece Orada Dini, Irkı farketmeksizin Masum hiçbir suçu olmayan İnsanların yanındayım.

KAANT10X

80+ Bronze
Yani sende haklısın ama şuan Filistin'in yaptığı doğru mu? Onlarda aynısını yapıyor. Kısacası olan MASUM İNSANLARA OLUYOR. Ben ne Filistin'in ne de İsrail'in yanındayım. Sadece Orada Dini, Irkı farketmeksizin Masum hiçbir suçu olmayan İnsanların yanındayım.
Bende sivil konusunda hassasım ama benim demek istediğim medyada servis edildiği gibi bir sivil katliamı yaşandığını düşünmüyorum. Ama her millet de olduğu gibi kendini bilmez gruplar elbette çıkıyor bölgede çatışmalardan dolayı sivil halkın tehlikede olduğunu inkar edemem ama dünyanın neresinde savaş olursa olsun masumlar zor durumda kalır bu bir savaş gerçeği. Masum insanlar zarar görmesin diye de bir diğer masum insan grubu olan Filistin halkının öldürülmesi de tasvip edilemez bu durumda masum insanların evlatlarının özgürce yaşaması için taraflar savaşıyor bu aslında işin sonuç kısmı en başında keşke savaşlar olmasa ama artık olan oldu sonuçlara ortadoğuda sadece Museviler değil Araplar ve diğer milletlerde katlanacak. Oralara huzur ne zaman gelir bilmem ama belki Türkler oraya egemen olsaydı gelirdi.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Selim
Yahudi sabunu severim 👍 filistini de sevmiyorum ama yahudi ile savaştıkları için Filistin'in destekliyorum şuan 👍👍 İsrail'e ne kadar zarar verirse o kadar iyidir 👍 ondan sonra Filistin yok olsada üzülmem.

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
kendi ülkemizde birini kardeşim demiyorken
başka ülkedeki insanlara din kardeşimiz demek nasıl bir şey
Arap değiliz arkadaşlar Türküz hatırlarsanız sevinirim
Türkün Türk'ten başka dostu yoktur

Critaes

80+ Bronze
Arkadaşlar bu İsrail ve Filistin arasında geçen olayı pek fazla bilmiyorum. Yani aralarının gergin olduğunu biliyordum fakat bu yeni yaşanan olayları pek takip edemedim. Objektif olmak gerekirse kim haklı durumda? Yine karşılıklı gerginlik tarzı bir şey mi yoksa harbi savaş mı var? Genel özet geçerseniz çok iyi olur.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Son düzenleme:

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Gazze'nin kumundan çok imiş meğer kalleşi,
Nasıl sırtından vurur insanı din kardeşi?
Filistin, Trablusgarp, Yemen illeri,
Hangisini kanım ile sulamadım,
Gezdim cephe cephe bütün çölleri.
Türk'e, Türk'ten başka dost bulamadım!

Dünde bunlar bizim düşmanımızdı bugünde kanlarında var tarih tekerrür den ibarettir sözde ermeni soykırımını kabul eden israil değil filistin uygur türklerine soy kırımı destekliyen israil değil filistin topraklarını satan israil değil filistin azerbaycan ermenistan savaşında ermenileri destekleyen filistindi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz Atatürk'ü de severiz, Vatanımızı da severiz, mazlum ve mağdur Filistin halkını da severiz.
neyin mazlumu ya
İsrail ya da abd ile veya onların beslediği ypg ile karıştırdın herhalde... Filistin Devletinin şuan ki başkanını bende sevmem ama halkı başkadır. Filistin halkı Türkiye'e derinden sevgi ve saygı duyar.
hiç mi tarih bilmiyorsunuz be :D inanılmaz bir sevgi türklerin içinde altın olduklarını düşünecek kadar büyük bir sevgi hatta okadar büyük bir sevgiki sanırım altının bizi rahatsız ettiklerini düşünüp içimizi deşerek çıkarmaya çalışıyorlar okadar büyük bir sevgi

Son düzenleme:

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,530
İsim
umt
Discord
umt#4257
Uygunsuz içerik

Yıkılasın israil enkazını göreyim, Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim​

Necip Fazıl’ın israil sözü,
Yıkılasın israil enkazını göreyim !
Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim !

Üstad Necip Fazıl Kısakürek insanlığın kanayan yarası olan İsrail konusunda söylediği bu söz her zaman içimizdeki öfkeye tercüman olmuştur.

Haksız yere insanları yerinden yurdunden eden, savunmasız çocukların üzerine bomba yağdıran katil sürülerinin kurduğu devlet devlet değildir.

Yıkılasın israil enkazını göreyim !
Sana ülke diyenin Yüzüne tüküreyim !

Necip Fazıl Kısakürek

Yıllar akıp gidecek tarih eli kanlı İsrail devletinin ne kadar vahşi ve katil bir zihniyet olduğunu hep yazacaktır.

BtGqB1fIEAEQ0Tu.png

Tam da suriye ve ırak da terör maşalarına karşı harekat düzenleneceği zaman birileri düğmeye basmış...
1696770836302.png

(Uyarı yemeye razıyım) Bunu da üstat nejat isler kesat s demistir

Kara*

80+ Silver
Bazı haşere tayfa saçma sapan Mehmetçik operasyon diye slogan atmışlar abi iyi misiniz ya? Yeterince Suriye'de kayıp verildi hayatlarında çatışma görmemiş adamlar kendisini Rambo falan sanıyor...

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tekin Ayber
Burada hakaret hatta küfür ibareleri paylaşanlara şu mısralar, sözler yeterli gelir herhalde...:

a.png
b.jpg
c.jpg

Bunlar edebi cevaplardır lakin gerektiğinden bile fazladır aslında anlayana...

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
@tekino
gülme krizi geliyor internetten söz aratıp atıyorlar ya beni benden alıyor :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
İsrail ya da abd ile veya onların beslediği ypg ile karıştırdın herhalde... Filistin Devletinin şuan ki başkanını bende sevmem ama halkı başkadır. Filistin halkı Türkiye'e derinden sevgi ve saygı duyar.
Kendin yazmışsın,halk o başkanı seçmiyor mu ? Halk türkiyeyi sevmeyen başkanı seçer mi sence ?

Maymunlar toplanmak maymunlar başkan seçmek maymun halk muz sevmek başkan muzdan nefret etmek halk başkanı seçmemek

Top Bottom