Neler Yeni

FİYAT PERFORMANS M2 SSD ÖNERİSİ

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Öncelikler merhaba.Şuan kullanmış olduğum Toshiba TR200 SSD (240gb) hem yetmemeye hemde yavaş gelmeye başladı sanki hdd kullanıyorum gibi hissettiriyor.Verdiğim paranın hakkını verebilecek fiyat performans M2 SSD önerir misiniz? ? Eğer geçiş yaparsam farkını gözle görülür şekilde hissedermiyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özelliklerim: Asus Tuf Gaming A520m-Plus Anakart - R5 5600 işlemci - Rx 570 Ekran kartı - 16 gb ram - 600w power

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
1 tb samsunglar amazonda en son 1200 civarıydı mld kioxia adata da fp ürünler

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
ben indirimdde Addlink s70 aldım tercih etmiştim ve fiyatıda 650tlydi şuan hali hazırda hala kullanıyorum ve performans kaybı hiç yok. arkadaşlar mld 300 önerecektir. mld 300'de dram bulunmaz. şimdi dram ne ya ssd alıyorduk biz diyeceksin. ssdde dramin faydası nedir, üzerinde kendi dram belleği bulunduğu için hangi verinin nerede olduğunu haritalandırır, dram olmayan ssd ise bu haritalandırmayı kendi üzerinde yapamadığı için sistem bileşenleri kullanır. atla deve bir fark yaratmaz ama ucuza bulunabiliyorsa dramli ssd tercih edilmesi daha avantajlıdır.

Son düzenleme:

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben indirimdde Addlink s70 aldım dramli olduğu için tercih etmiştim ve fiyatıda 650tlydi şuan hali hazırda hala kullanıyorum ve performans kaybı hiç yok. arkadaşlar mld 300 önerecektir. mld 300'de dram bulunmaz. şimdi dram ne ya ssd alıyorduk biz diyeceksin. ssdde dramin faydası nedir, üzerinde kendi dram belleği bulunduğu için hangi verinin nerede olduğunu haritalandırır, dram olmayan ssd ise bu haritalandırmayı kendi üzerinde yapamadığı için sistem bileşenleri kullanır. atla deve bir fark yaratmaz ama ucuza bulunabiliyorsa dramli ssd tercih edilmesi daha avantajlıdır.
Hocam dramli ssd olduğunu nasıl anlarız. Bu Nvme yazanlar mı dramli oluyor ?

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru