Neler Yeni

Fiyat Performans Oyuncu koltuğu

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bütçe
1200
Koltuğum fileli çok rahatsız ediyorm Oyuncu koltuğu düşünüyorum Fiyat Performans Rahat bir koltuk önerir misiniz
Boy:1.75
Kilo:85

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Bütçeni 100-150 TL daha aşabilirsen, Hawk Fab V2 kullanıyorum, öneririm. Mir50 diye kod olması lazım, hala geçerli mi bilmiyorum. Bu kodu girince 50 TL düşmesi gerekiyor.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyuncu koltukları para tuzağı, kaliteli ofis koltuğu > oyuncu koltuğu
Hocam yanlış anlama 1 sene önce aynı konuyu açtım aynısını dediniz şu an kullandığım koltuğu aldırtınız şuan kahrını çekiyorum

• Hahaha
Reaksiyonlar: Asag
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
Hocam yanlış anlama 1 sene önce aynı konuyu açtım aynısını dediniz şu an kullandığım koltuğu aldırtınız şuan kahrını çekiyorum
"Katılım16 Şubat 2021" valla ben kimseye spesifik bir koltuk önerisinde bulunmadım, kaliteli bir ofis koltuğu dedim, bütün ofis koltukları çok rahat ve konforludur demedim.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Katılım16 Şubat 2021" valla ben kimseye spesifik bir koltuk önerisinde bulunmadım, kaliteli bir ofis koltuğu dedim, bütün ofis koltukları çok rahat ve konforludur demedim.
Eski hesabım banlandı.(durumdan gerekli kişilerin haberi var)Forum ilk açıldığından beri burdayım @intel pentium ilk zamanlarını bilirim ben. Bizim zamanımız da karanlık mod da yoktu hocam

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Beğen
Reaksiyonlar: Asag
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
Onerebileceginiz Çilesiz kaliteli ofis koltuğu varsa merakla bekliyorum hocam
Benim önerim gidip deneyerek almanız, en rahat hissettiren koltuğu tercih etmeniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde koltuk satılan yerlerde oyuncu koltukları da oluyor, 2 sini karşılaştırırsın, baktın ki oyuncu koltuğu sana daha rahat geldi onu da alabilirsin, oyuncu koltuğu alınmayacak bir şey değil ama fiyatlarını şişirdikleri için f/p olduklarını düşünmüyorum.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
O.C kuyrukları vardı, yarım saat konu açmak için sıra bekliyorduk!
Ama o acıcamız konuya ne ozenirdik be hocam sıra beklerken ben kafamda heyecanla tasarladım konuyu

• Hahaha
Reaksiyonlar: akan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,286
Üyeler
141,561
Son üye
Furcy637
Top Bottom