Neler Yeni

fiyatı uçuk olmayan telefon önerisi

ynsmr_cgn

80+
Bütçe
5000
Arkadaşlar bana telefon lazım fiyatı 5-6k civarı. Ben az biraz araştırdım ve Samsung S21Fe Snapdragon modelini düşündüm ama yine de buraya da danışmak istedim. Birde Iphone 8 Plus hala alınır mı kararsız kaldım hep bi Apple marka telefon istemişimdir ama malum fiyatlardan dolayı olmadı hiç..

Telefon Samsung veya Apple dışında düşünmüyorum ama yine de şu aşırı iyi bu fiyata dediğiniz varsa bakarım.

Aradığım özellikler:
+Çok film dizi izlediğim için ekranı güzel ve kaliteli olacak
+Kamerası iyi olacak
+Su geçirmez olacak

Olsa olur olmasa da üzülmem dediğim özellikleri:
+Çok oyun oynayan biri değilim sadece arkadaş ortamında wild rift oynuyorum onun dışında girmem.
+Çerçeveli tasarımları pek sevmiyorum ama şuan ki telefonlar hep öyle olduğundan yapacak bir şey yok.

şahin doğan

80+ Platinum
6k bütçe diyorsun s21 fe düşündüm diyorsun bu nasıl çelişki ? s21 fe alınabilir 8 plus da alınır.

ynsmr_cgn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bana telefon lazım fiyatı 5-6k civarı. Ben az biraz araştırdım ve Samsung S21Fe Snapdragon modelini düşündüm ama yine de buraya da danışmak istedim. Birde Iphone 8 Plus hala alınır mı kararsız kaldım hep bi Apple marka telefon istemişimdir ama malum fiyatlardan dolayı olmadı hiç..

Telefon Samsung veya Apple dışında düşünmüyorum ama yine de şu aşırı iyi bu fiyata dediğiniz varsa bakarım.

Aradığım özellikler:
+Çok film dizi izlediğim için ekranı güzel ve kaliteli olacak
+Kamerası iyi olacak
+Su geçirmez olacak

Olsa olur olmasa da üzülmem dediğim özellikleri:
+Çok oyun oynayan biri değilim sadece arkadaş ortamında wild rift oynuyorum onun dışında girmem.
+Çerçeveli tasarımları pek sevmiyorum ama şuan ki telefonlar hep öyle olduğundan yapacak bir şey yok.
S20 Fe olacak arkadaşlar pardon

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,466
İsim
Oğuz Oğuz
arkadaşım s20fe aldı daha yeni. Memnun.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Yavuz
1. S20 FE
2. M52 5G

M52 kullanıcısı olarak söylüyorum telefon tam bir fp.

Top Bottom