Neler Yeni

Flort Aşamasını Nasıl Geçeriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berat Yasin Sevgili
Yeni bir kızla tanıştım çok nezih birisi bana beni sevdigini hissettiriyor ama flört müyüz arkadaş mıyız çözemiyorum

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Yeni bir kızla tanıştım çok nezih birisi bana beni sevdigini hissettiriyor ama flört müyüz arkadaş mıyız çözemiyorum
Birisiyle bende böyleydim öğleye kadar yine konuşmaya devam ediyorduk sonra akşam konuşmak istemiyorum dedi ve sonrasında araştırdım başkasını bulmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berat Yasin Sevgili
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah 6 gibi yazışıyoruz bide Mesaiden sonra gün bitene kadar aralıksız konuşabiliyoruz hani kimisi konu da bulamıyor bizde pek öyle olmuyor belki iki taraf istedigi için olabilir ama diyalog güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisiyle bende böyleydim öğleye kadar yine konuşmaya devam ediyorduk sonra akşam konuşmak istemiyorum dedi ve sonrasında araştırdım başkasını bulmuş.
yani bazen hızlı davranmadığımız için kaybediyoruz ama geçen gün şöyle bi olay olmuş bi arkadaş dm den baya mesaj atmış aşkım cicim vs konuşmuş buda sinirlenmiş küfür kullanmayan kız küfür etmeye başladı engellemiş birde hemen ben başka biri olacagını sanmıyorum ama

he belki üniversite ortamında dadanırlarmı bilemiyorum orasını ama öyle bi insan degil gibi duruyor zaten korumacı görüşü var

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Sabah 6 gibi yazışıyoruz bide Mesaiden sonra gün bitene kadar aralıksız konuşabiliyoruz hani kimisi konu da bulamıyor bizde pek öyle olmuyor belki iki taraf istedigi için olabilir ama diyalog güzel

yani bazen hızlı davranmadığımız için kaybediyoruz ama geçen gün şöyle bi olay olmuş bi arkadaş dm den baya mesaj atmış aşkım cicim vs konuşmuş buda sinirlenmiş küfür kullanmayan kız küfür etmeye başladı engellemiş birde hemen ben başka biri olacagını sanmıyorum ama

he belki üniversite ortamında dadanırlarmı bilemiyorum orasını ama öyle bi insan degil gibi duruyor zaten korumacı görüşü var
Eğer sana karşı nazik ve sevdiğini hissediyorsan ve flört ediyorsanız çaktırmadan hoşuma gidiyorsun lafların özelliklerin vs. De çok beklemr

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berat Yasin Sevgili
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sana karşı nazik ve sevdiğini hissediyorsan ve flört ediyorsanız çaktırmadan hoşuma gidiyorsun lafların özelliklerin vs. De çok beklemr
kanka onları söyleyemedim dersde bile konuşmak istiyor tamam iyi de benide işimden ediyor :) vallaha biraz daha yumuşarsak edecegim bakalım

Kara*

80+ Silver
Hemen aldanma dostum senin yanında iyi ama sadece ekranı kapatana kadar belki? Üstelik başkalarına karşı hemen tavır koyması senin açından baya iyi. Kıza hemen aşkım balım demek yerine iyice tanısan güzel olur. Hem konu falan buluyoruz çok efsane geçiyor ikimizin arası demeye getirmişsin. Max 2-3 aya konuşacak şey kalmadığı zaman senden soğmasın kalmaz deme elbet tıkanacağın zaman olacak. Veya zorda kaldığın durumlar yaşarsan kız bakalım seni ne kadar önemsiyor? bunları test etmeni şiddetle tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berat Yasin Sevgili
Hemen aldanma dostum senin yanında iyi ama sadece ekranı kapatana kadar belki? Üstelik başkalarına karşı hemen tavır koyması senin açından baya iyi. Kıza hemen aşkım balım demek yerine iyice tanısan güzel olur. Hem konu falan buluyoruz çok efsane geçiyor ikimizin arası demeye getirmişsin. Max 2-3 aya konuşacak şey kalmadığı zaman senden soğmasın kalmaz deme elbet tıkanacağın zaman olacak. Veya zorda kaldığın durumlar yaşarsan kız bakalım seni ne kadar önemsiyor? bunları test etmeni şiddetle tavsiye ederim.
zorda kaldıgım durum iki gün önce uyku testine girmiştim 4-5 kere yazmış ben uyuyorken ama dedigin gibi daha zorda nasıl olacagını denemem gerekiyor teşekkür ederim

Yanmayalımı de eğer terslerse Ali Biçim taklidi yapıyordum şaka yaa dersin
ahahah iki hafız kapışıyorlardı bi video vardı o bizim videomuz oldu ben ona kurra hafız diyorum o bana taş gibi hafız diyor bi nebi yanmayalımmı
bence

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,959
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kaybedeceğin hiçbir şey yok dostum. Hislerini belli etmeni öneririm. Duygular açık olarak paylaşılmalı her daim.

Kara*

80+ Silver
zorda kaldıgım durum iki gün önce uyku testine girmiştim 4-5 kere yazmış ben uyuyorken ama dedigin gibi daha zorda nasıl olacagını denemem gerekiyor teşekkür ederim
Rica ederim isterseniz önce bi yakınlaşmayı deneyin. Direkt zor durum planını sokmayın farklı algılayabilir, duruma göre davranın kıza çok bağlanıp mentalinizi bozmayın, umarım hayırlısı olur sizin için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
934,161
Üyeler
146,652
Son üye
Yusufs_