Neler Yeni

Çok fazla ilgi nasıl verilir

Kara*

80+ Silver
Hocam zaten sevmiyor zamanla deniyoruz sana aşık olurmuyum severmiyim bilmiyorum dedi bana evet ilgisiz davranani sevmiyor bana demişti daha önce neden soğuk davranıyorsun dedim öyle değildi diyo
Hacı daha sevip sevmediği bile belli değil, sanaldan gösterdiğim örnekler dışında nasıl ilgi gösterecekmişsin acaba. Kusura bakma ama kız arkadaşın saçmalıyor, olmuyorsa direk sal bence ölme eşşeğim keyfi yerine gelecek öyle sevecek zamanla ayakları büyük ihtimal sana göre daha fazla ilgi veren arkadaşlarını bulursa olmuyordu zaten deyip yollar başından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
Hacı daha sevip sevmediği bile belli değil, sanaldan gösterdiğim örnekler dışında nasıl ilgi gösterecekmişsin acaba. Kusura bakma ama kız arkadaşın saçmalıyor, olmuyorsa direk sal bence ölme eşşeğim keyfi yerine gelecek öyle sevecek zamanla ayakları büyük ihtimal sana göre daha fazla ilgi veren arkadaşlarını bulursa olmuyordu zaten deyip yollar başından.
Hocam bende ondan şüpheleniyorum benden başka birini bulurmu bilmiyorum bende ne buluyor onuda bilmiyorum daha önce bana ilgisiz ve soğuk olduğumdan arkadas kalalım demişti çunki bana bı kavgadan ben ona soğuk hissetiyormusum nedenini sordum söylemedi sonra söylettim arkadaş olarak kalalım demesi benim onlari bulup değistermemi istemiş ama ben söylettim ama yinede affetti bende bilmiyorum bende ne buluyorki

Kara*

80+ Silver
Hocam bende ondan şüpheleniyorum benden başka birini bulurmu bilmiyorum bende ne buluyor onuda bilmiyorum daha önce bana ilgisiz ve soğuk olduğumdan arkadas kalalım demişti çunki bana bı kavgadan ben ona soğuk hissetiyormusum nedenini sordum söylemedi sonra söylettim arkadaş olarak kalalım demesi benim onlari bulup değistermemi istemiş ama ben söylettim ama yinede affetti bende bilmiyorum bende ne buluyorki
Hacı ne kavgası olacak 3 aylık ilişkide üstelik direk arkadaş kalalım diye başından savmış seni, arka planda büyük ihtimalle yeni jokerlerini hazırlıyordur. Üstelik dediğim gibi sanal ilişkide o bir türlü arayıp bulamadığı ilgi neymiş ya ben böyle ilgi manyağı görmedim, dediğim gibi yaşı küçük olduğu için bu yaşlarda bu kafalara girmesi normal yani. Şahsen bu kadar sesini çıkartmazdım horozu atardım kümesten diyim anlarsın, daha doğru düzgün hatalarını söylemiyor oyun oynar gibi sen bulacaksın sen adam olacaksın kafasına girdiğini düşünüyorum. Hani anlamıyorum çok mu soğuk yazıyorsun kıza kız ilgili yaklaşıp sen behzat ç gibi hea la lu mu diyorsun bu böyle triplere giriyor. ASFPOASFOÖÇASFKLŞASF

Hocam ilk tanistimizda ben sormuştum nasıl erkeklerden hoslanirskn diye tipede bakmiyorki şuan deniyoruz zaten beni sevmiyor zamanla işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şuan reglde konusuçak konuda bulamıyorum ara sıra bu neyden olabiliyor
sen de inandın mı hemen tipe bakmadıgına hahasd

dostum bu işlerde bazı değişmez kurallar vardır ve senin bunların cıkarında bu kızı bırakman gerkeiyor. İnsan beğendiği kişiyi tanımak buluşmak ister bazı ilgi manyakları tipini beğenmediği için sadec sanaldan verdiği ilgiyi sever kız seni beğenmiyor illa ki baska bi kız bulursun sana yaptıgı haksızlıgı kendine yakıştırıyor musun cidden bırak gitsin

Kara*

80+ Silver
sen de inandın mı hemen tipe bakmadıgına hahasd

dostum bu işlerde bazı değişmez kurallar vardır ve senin bunların cıkarında bu kızı bırakman gerkeiyor. İnsan beğendiği kişiyi tanımak buluşmak ister bazı ilgi manyakları tipini beğenmediği için sadec sanaldan verdiği ilgiyi sever kız seni beğenmiyor illa ki baska bi kız bulursun sana yaptıgı haksızlıgı kendine yakıştırıyor musun cidden bırak gitsin
Hay eline sağlık ben de onu demeye çalışıyorum zaten o yaştaki kızlar max ilgi delisi olur tip falan umursamaz realde görüşmesin sanaldan bebek gibi pofpoflasın baksın yeter modundalar okurken tilt oldum kıza. :D

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Seni Alakadar Etmez de ilgiyi farklı türlü göster.

Şaka bir yana salıver gitsin.
Diğer bir şaka bir yana
Şiirler gönder. Kendi ilgi alanlarından bahset ne yapmak istediğinden hatta beraber ortak yapabileceğiniz bir aktivite düşün.
- Aynı denemeyi çözmek gibi.
- Aynı soru bankasını almak gibi.
-Aynı yerlere gidip farklı zamanlarda fotoğraf çekmek gibi ( Belki bu taktikle kandırarak yüzyüze görüşme fırsatını yakalarsın, ters tepebilir)
- Hayatta ortak bir amacınız olsun.

Yada arkadaşları dinle uzaklaşıver.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Yüksek ihtimale karşındaki ya erkek ya da ergenliğe yeni girmiş bi kız, boş işler sal ona vericen ilgiyi kendine ver.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mustafa Aydın
İnstadan birtane kızla tanıştım 3 aydır konuşuyoruz ona aşığım buda biliyor şuan deniyoruz ama ilk tanistimizda çok fazla ilgiden hoşlandiğini söylüyor daha öncede arkadaş olarak kalalım demişti zar zor ikna ettim benden ilgi beklediğini söylüyor ama ilgi ne bilmiyorumki malesef çoook fazla ilgi istiyor bunu nasıl vericem ona ilgi nedir yani uzak mesefa iliskisinde
uzak ilişki diye bisey yok boşa heveslenip şey etmeyin kızı ikna et yüz yüze görüş yoksa bu iş olmaz

Top Bottom