Neler Yeni

Ford Puma Vs Egea cross

ErdemTrkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erdem
Herkese iyi forumlar arkadaşlar direkt konuya girmek istiyorum başlıkta da yazdığım gibi bir araç alacağım ama Ford puma ve egea cross arasında kaldım Ford puma giriş paket oluyor ama hangisi daha mantıklı olur

PNSHER

80+
Herkese iyi forumlar arkadaşlar direkt konuya girmek istiyorum başlıkta da yazdığım gibi bir araç alacağım ama Ford puma ve egea cross arasında kaldım Ford puma giriş paket oluyor ama hangisi daha mantıklı olur
Bütçeniz nedir? Bu ikisi arasından seçim yapacak olsam ford seçerdim.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Yavuz
İkisi arasında egea.

Orion_01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Okumuş
Sıfır için konuşuyorum. 1.000.000 tl ye

Ford Puma'nın en boş "2023 / Style / SUV / 1.0L EcoBoost 95PS /170Nm / 6 İleri Manuel / Benzin" alabiliyorsun

Fiat Egea Cross'un "2023 / Street / 1.6 M.jet 130hp Dct otomatik / dizel " birazcık ekleyerek alabiliyorsun veya motor tercihlerini değiştirerek "Urban" veya "Lounge" alabilirsin

Ben olsam Fiat alırım hem parçalar kolay ve ford a göre ucuz ama motor gücü önemli değilse veya dizel tercihiniz değilse Ford daha iyidir.

Fiyatlar ve bilgiler resmi siteden alınmıştır!

Son düzenleme:

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
ben olsam egea alırdım hem araba parçalarını daha rahat da bulabilirsiniz ford a nazaran (yaşadığınız şehre göre değişir tabi)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,465
Üyeler
147,885
Son üye
ColeX35
Top Bottom