Neler Yeni

Çözüldü✓ Formattan sonra PC onarılamadı hatası

Ats5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Atasoy
Merhaba arkadaşlar bügün USB ile PC ye format attım. Attıktan sonra ekran kartını yükledim sonra driver booster yükledim oradaki driverleri yükledim PC yi yeniden başlattım. Onarılamadı hatası alıyorum. Sonra onar diyince sıfırdan başlatıyor nasıl çözerim ?

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
snop02
driver booster a ne gerek var 10/11 kendi yukluyor driverları..
booster herhangi bir driveri uyusuz yuklemiş olabilir..
bas formatı update ile kendi yuklesin driverleri..

Ats5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
driver booster a ne gerek var 10/11 kendi yukluyor driverları..
booster herhangi bir driveri uyusuz yuklemiş olabilir..
bas formatı update ile kendi yuklesin driverleri..
Direkt Windows’un güncelleştirmeleri yapsam yeterli doğrumu birde amd sitesinden ekran kartını indireyim

brtgrup

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Berat Durmaz
Merhaba arkadaşlar bügün USB ile PC ye format attım. Attıktan sonra ekran kartını yükledim sonra driver booster yükledim oradaki driverleri yükledim PC yi yeniden başlattım. Onarılamadı hatası alıyorum. Sonra onar diyince sıfırdan başlatıyor nasıl çözerim ?
HİÇ BİR ZAMAN DRİVER BOOSTER GİBİ SİSTEMLERİ KULLANMA WİN 10/11 ARASI İSE KENDİ YÜKLER
WİN 7 İSE KENDİN TEK TEK YÜKLE

Abdul4431

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abdulkadir Çetinkaya
Direkt Windows’un güncelleştirmeleri yapsam yeterli doğrumu birde amd sitesinden ekran kartını indireyim
Pc ye format atın. İlk önce windowstan isteğe bağlı güncellemeler dahil olmak üzere tüm güncellemeleri yapın. Daha sonra ekran kartını kendi sitesi üzerinden driverını indirin tüm bunlar bittikten sonra kontrol amaçlı İntel DSA programıni indirin eksik olan bir driver,güncelleme varsa kendisi bulur zaten.

Ats5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pc ye format atın. İlk önce windowstan isteğe bağlı güncellemeler dahil olmak üzere tüm güncellemeleri yapın. Daha sonra ekran kartını kendi sitesi üzerinden driverını indirin tüm bunlar bittikten sonra kontrol amaçlı İntel DSA programıni indirin eksik olan bir driver,güncelleme varsa kendisi bulur zaten.
Amd işlemci var 5500 ekran kartı 6600 xt

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,960
Üyeler
142,062
Son üye
Zaza162116
Top Bottom