Neler Yeni

Forum için birçok öneri ve eksikleri

Katılıyor musunuz?

• Kesinlikle Katılıyorum

Oylar: 21 36.2%
  • Çoğuna Katılıyorum

Oylar: 26 44.8%
  • Bazılarına Katılıyorum

Oylar: 9 15.5%
  • Kararsızım

Oylar: 0 0.0%
  • Hiçbirine Katılmıyorum

Oylar: 2 3.4%

• Oy kullanan toplam üye
    58
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Jarvis-M

Ekler

• ing.PNG
    ing.PNG
    4 KB · Hit: 88

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,839
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
rapor attım bi reddedermisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu kastettim yanlış hatırlıyormuşum
Tamamdır, çözüldü uyarısını çevirmiştim bu kalmış.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
yasaklı siteler hariç doğru siteleri yasaklamak saçma insanlar bilgilendirilmeli bu konuda yasaklamaktan ziyade.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Kuralları genişletmek maalesef vicdanı açıdan doğru değil. Her duruma aynı uyarıyı, cezayı veremiyorsun. Yasalardaki iyi hal indirimi gibi düşünün, ya da tahrik vs...
Kurallar konusu genişletmek değil geliştirmeyi önermiştim. Mesela konuda bahsettiğim şeyler eklenebilir. 3.Madde de yazdıklarım.
Ceza tablosuna karşı gelmiştiniz ama altına not düşebilirsiniz. "Yetkili inisiyatif kullanabilir diye." Ayrıca kısmen otomatik düzeltme sistemi var hani onu bir tık modifikasyon edip konu başlığının ilk harfini küçük ise büyük olarak düzeltmesini sağlayabilirseniz çok iyi olur.

@Mehmet Yılmaz kurallarda şöyle demiş : Forum içinde Türkçe yazım kurallarına uymanız bizim için önemli! ama "de, da" ayır "nokta" koy gibi şeyleri zorunlu yapmıyoruz, çünkü forum kültürü yardımlaşma ve muhabbettir. Bir üyemizin bilgisayarı bozulunca o heyecanla forumumuza gelip süper bir imla kuralı ile konu açmasını beklemek haksızlık olur. Belli başlı gerekli yazım kurallarına uyun yeter. bu kurallı çok beğeniyorum çünkü technopat a sen metne büyük harfle başlama 1 saat ban veriyolar buna çok dikkat ediyolar technopat bizi düşüneceğine kendilerini düşünüyolar ama donanım arşivi öyle deil herkesi düşünüyolar @Mehmet Yılmaz kurallları çok iyi yapmış hiç birşeye nokta, büyük harf noktala vb. bunlar zorunlu olmaması aşırı iyi zaman kaybetmeyi önlüyo

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom