Neler Yeni

Da Forum Adminleri Haksız Yere Ban Atıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
arkadaşı tanıyorsan saygılı birisi olmadığını hatta en belirgin özelliğinin saygısızlık olduğunu bilirsin durduk yere de değil bu konuyu görünce hatırladım bu çocuğu ve daha önce yazdıklarını ayrıca bu konu hakkında yaptığım bir yorum değil sanırım anlamakta güçlük çekiyorsun bu konu hakkında yaptığım yorum ilk mesajım çıkıp onu okuyabilirsin hakaret sebebim de bu konu değil umarım anladın artık
Canım kardeşim benim, bu reklam konusu hakkında çocuğa laf atıyorsun diyen yok zaten sen okuduğunu anlamıyorsun sanırsam. Diyorum ki konudan alakasız şekilde birdenbire çocuğa sataşıyorsun ve çocuk seni ciddiye alıp cevap bile vermiyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,347
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Evet, haksız ban yediğini "iddia" eden üyemizin uyarılarına bakalım.

1693957273020.png

Aynı şeyden dolayı daha önce uyarı almasına rağmen aynı şeyi yapmaya devam etmiş. Ben seni direkt olarak uyarmadım mı bu şekilde reklam yapmaya çalışma diye? Hatta yine 3 gün ban yedin aynı sebepten. Geldikten hemen sonra aynı şeyi neden tekrar yapıyorsun ve yine ban yiyorsun aynı şeyleri defalarca kere yapıp farklı bir sonuç alabileceğini mi düşündün?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
mesela mesaj sayısının yüksek olması senin için bir güç gösterisi ve bu yolla aşşağılamaya çalışıyosun gerçekten acınası bir çocuksun kendinde sorunları aramaya başla ve nasıl düzeltirim diye düşün senin yerinde olsam her şeyi bırakır bir aynaya bakardım
Asıl Sen Bak Kanka Duurp Dururken Atarlanıp Küfür Ediyorsun Asosyal Birisin Anaca Klavye Delikanlılığı Yapıyorsun Boş Yapmayı Bırak Artık Bırak Bence Acıyorum Sana

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
mesela mesaj sayısının yüksek olması senin için bir güç gösterisi ve bu yolla aşşağılamaya çalışıyosun gerçekten acınası bir çocuksun kendinde sorunları aramaya başla ve nasıl düzeltirim diye düşün senin yerinde olsam her şeyi bırakır bir aynaya bakardım
Bana birisi dümdüz hakaret etse bırak mesaj sayısından laf çarptırmayı demediğim laf kalmazdı hala kendini haklı buluyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Aynı şeyden dolayı daha önce uyarı almasına rağmen aynı şeyi yapmaya devam etmiş. Ben seni direkt olarak uyarmadım mı bu şekilde reklam yapmaya çalışma diye? Hatta yine 3 gün ban yedin aynı sebepten. Geldikten hemen sonra aynı şeyi neden tekrar yapıyorsun ve yine ban yiyorsun aynı şeyleri defalarca kere yapıp farklı bir sonuç alabileceğini mi düşündün?
Şu hakaret etmeden konuşmayı bilmeyen @Berke123 kullanıcısına bir el atsanız çok sevinirim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Alıntıyı görüntüle

Ben Bu Konudan Ban Yediğimi Hatırlamıyorum Üstüne Buna Benzer Konu Var Ve Önceki Banlar İle Bunun Alakası Yok Ve Ben Zaten Bu Konuda Haksız Yedim Diyorum Öncekilerde Zaten Haklısınız

ysuflix

80+ Gold
Valla mod olsam bende banlardım seni dolaylı yoldan reklam tanıtım içeriği var. Ayrıca bir konuda doğrusunu sana belirtmeme rağmen yanlış bilgini üsteleyip duruyordun. Bir kaç konuda da yanlış bilgi verdiğini görmüştüm mümkünse girme foruma hocam :) birde mod kadrosuna iftira atıyorsun bana düşman diye bide banı haksız yediğini üsteleyip üste çıkmaya çalışıyosun. Şu konudan sonra perma yemelisin.

Berke123

80+ Bronze
Asıl Sen Bak Kanka Duurp Dururken Atarlanıp Küfür Ediyorsun Asosyal Birisin Anaca Klavye Delikanlılığı Yapıyorsun Boş Yapmayı Bırak Artık Bırak Bence Acıyorum Sana
sakinleş öncelikle çok sinirlenmişsin, durup dururken olmadığını açıkladım zaten ve asosyal birisi olduğum yargısının hiç bir temeli yok çünkü değilim hatta sen 1 yılda 2k mesaj atmışsın ben 3 yılda 800 kim asosyal biraz mantık yürütürsün

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Valla mod olsam bende banlardım seni dolaylı yoldan reklam tanıtım içeriği var. Ayrıca bir konuda doğrusunu sana belirtmeme rağmen yanlış bilgini üsteleyip duruyordun. Bir kaç konuda da yanlış bilgi verdiğini görmüştüm mümkünse girme foruma hocam :) birde mod kadrosuna iftira atıyorsun bana düşman diye bide banı haksız yediğini üsteleyip üste çıkmaya çalışıyosun. Şu konudan sonra perma yemelisin.
Hocam Alakası Ne Zaten Ben Açıklamasını Yapıyorum :?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,347
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
1693957562334.png

Senin bu konuları ısrarla defalarca açarken asıl amacının reklam olduğunu anlayamayacak kadar saf mıyız sence biz? Onda da gidip bizi suçlayan ilginç ilginç şeyler yazdın kimse sana hak vermedi.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
sakinleş öncelikle çok sinirlenmişsin, durup dururken olmadığını açıkladım zaten ve asosyal birisi olduğum yargısının hiç bir temeli yok çünkü değilim hatta sen 1 yılda 2k mesaj atmışsın ben 3 yılda 800 kim asosyal biraz mantık yürütürsün
3 Yılda 800 Mesaj Yazman İle Benim 1 Yılda Yazmamın Asosyallikle Alakası Ne ?

Berke123

80+ Bronze
instasını bile yazmış :D

ysuflix

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

Ellerine sağlık abim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uslübünü düzelt.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,347
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Önceden bu konuda direkt olarak uyarmasak belki hak veririm, ki kurallarda yazıyor zaten orası ayrı. Defalarca kere uyarmışız, aynı şeyleri yapmaya devam etmiş sonra bana düşmanlar. Yok ben yanlış yapıyor olabilir miyim diye suçu kendinde aramak yerine kendisine düşman olduğumuzu sanıp iftira atabiliyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,148
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom