Neler Yeni

Da Forum Adminleri Haksız Yere Ban Atıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
21. Kuralın ihlali
Dostlar Selamlar Bundan Tam 3 Gün Önce 'Sözde' Reklamdan Ban Yedim Neden Ban Yediğimide Anlamadım Da Forum Modaratörleri Galiba Bana Düşman Özelliklede 'Mehmet Yılmaz' :D Şimdi Bide Konuyu Kitlerler Bu Arada Demedi Demeyin İfade Özgürlüğü Var Sözde Forumda 'Türkiye'nin Kasmayan Teknoloji Platformu' Bakalım Görecez Konu Uygunsuz Davranışdan Ban Atılır Hatta :D Modları Eleştirmekte Uygunsuz Davranışsa'da Artık :D Neyse Konuya Girem Hızlıca

Evet Konunun Konusu Twitch'de Cs 2 Yayınlarına Başlamak İstiyordum Bende Foruma Ekip Kurmak İçin Konu Açtım Konunun Başlığıda 'Twitch'de Cs 2 Oynayan Arkadaşlar Lazım' Gibi Bir Başlık Attım Daha Sonra Aşşağa Şartları Yazdım Ve 2 Tane Link Bıraktım

1 : Discord Sunucusu : Bunu Paylaşmamın Sebebi İnsanların Benimle İletişime Geçmesi İçindi Yani Yukardan Vahiy Gelip'de İletişime Geçecek Hali Yok Adamların (Buna Reklam Diyorsanız Chat'te Adam Bana Olur Dediği Zaman Dc At Dediği Zamanda Reklam Oluyor O Zaman Kimse İletişime Geçmesin :D)

2 : Twitch Kanalım : Bunu'da Paylaşma Sebebim İnsanların Kanalıma Bakıp En Son Yayınımdan Nasıl Oynadığımı Vb Görmesi İçin Bir Ön İzlemeye Sahip Olmaları İçin Paylaştım (Bunada Reklam Diyenler Adamlara Hangi Kanalda Yayın Yapacağımızıda Mı Göstermicez Adamların En Azından Kanal Hakkında Bir Fikri Olmalı Ki Ona Göre Gelsin)

Daha Sonra Bir Arkadaş Chat'e 'Seni Daha Öncede Raporladım Reklamdan Konu Silindi Neden Tekrar Attın' Dedi

Bende Arkadaşa 'Reklam İle Alakası Ne Sadece Ekip Arkadaşları Arıyorum Ve O Yüzden Aşşağı İletişim Linkleri Bıraktım' Dedim :D Ve Daha Sonra Forumdan Çıktım

Bende Bir Kaç Dakika Sonra Birileri Konuya bir şey Yazmış Mı Bir Bakayim Diye Foruma Girdim Ve Baktım Ban Yemişim Ban Sebebi : Forumda Reklam Yapmak :D ?

Spam Çoklu Konudan Ban Yesem Haklı Olabilirdi Modlar 2 Konu Açtığım İçin Ama Reklamdan Ban Yemek Biraz Gümletti Beni

Ayrıca Buna Benzer Ayrı Bir Konu Açtım O Zaman Cs 2 Yoktu : https://forum.donanimarsivi.com/konu/twitch-yayinlari-icin-ekip-arkadaslari-ariyoruz.787873/

Ve Bu Konu Nerdeyse 3.2 K Kişi Görmesine Rağmen Herhangi Ban Vb Bir Uyarı Yemedi Benim Önceki Konum İle Bunun Farkı Var Mı ? Ben Söyleyeyim Yok Yani Boşu Boşuna Ceza Aldım Diyebiliriz Umarım Da Forum Modları Okurda Bir Yorum Yapar Dicemde Linkteki Konuyuda Bahane Edip Ban Atarlar Hiç Şaşırmam :D

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,048
İsim
Hakan
Forum bizim banları affediyor yönetim'e helal olsun.

Berke123

80+ Bronze
dc sunucusu paylaşmana gerek yoktu discord adını versen oradan iletişime geçebilirler ve konunun altına twitch kanalımı merak edenler dcden ekleyebilir gibi bişey diyebilirdin ya da forumun özel mesaj kısmı var oradan iletişime geçebilir ve aynı şekilde senden kanalının linkini isteyebilirlerdi

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
3 güncük atmışlar beya bişi olmaz

Berke123

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
ve uyarı puanı almayı göze alarak yazıyorum dostum sen bir gerizekalısın mümkünse foruma da girme keşke perma ban atsalarmış profilini inceleyince ne kadar iğrenç bi insan olduğunu ve ne kadar ********** olduğunu görebildim umarım en yakın zamanda tekrar ban yersin

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dc sunucusu paylaşmana gerek yoktu discord adını versen oradan iletişime geçebilirler ve konunun altına twitch kanalımı merak edenler dcden ekleyebilir gibi bişey diyebilirdin ya da forumun özel mesaj kısmı var oradan iletişime geçebilir ve aynı şekilde senden kanalının linkini isteyebilirlerdi

Dostum İşte Benden Uğraşmamak İçin Link Bıraktım Neden Adamlara Tek Tek Link Atmayla Uğraşayim İsteyen Gelsin Linkten

Berke123

80+ Bronze
1693956546657.png

malesef moderatör onayına takıldı

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Berke123

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
önceki uyarı puanım da sana aynı şekilde geri bir zekaya sahip olduğunu söylemem yüzündenmiş :D

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
önceki uyarı puanım da sana aynı şekilde geri bir zekaya sahip olduğunu söylemem yüzündenmiş :D
Komikmişsin Kanka Sen Baya Ya Neyse Senle Tartışmaya Girmicem İyi Olmuş Umarım Daha Çok Ban Yersin Kardeşim Hayırlı Banlar 2 Tane Rep Aldın Benden Görüşürüz

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
niye yargılıyorsun çocuğu adam banını sorguluyor burada. Kendini zeki sanıp millete hakeret edemeden konuşman da ayrı bir ironi yani

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom