Neler Yeni

Da Forum Adminleri Haksız Yere Ban Atıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Berke123

80+ Bronze
Komikmişsin Kanka Sen Baya Ya Neyse Senla Tartışmaya Girmicem İyi Olmuş Umarım Daha Çok Ban Yersin Kardeşim Hayırlı Banlar 2 Tane Rep Aldın Benden Görüşürüz
1 uyarı puanı almak senin zekana hakaret etmeye değer 20ye kadar yolu var

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

Berke123

80+ Bronze
niye yargılıyorsun çocuğu adam banını sorguluyor burada. Kendini zeki sanıp millete hakeret edemeden konuşman da ayrı bir ironi yani
bu konuyla yargılamadım bu konuyla alakalı fikrimi yukarıda belirttim ilk mesajımda ondan sonra kendisinin profilini inceleyince ne kadar iğrenç bi insan olduğunu fark ettiğimi söyledim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Niye bütün kelimeler büyük harfle başlıyor?
Alışkanlık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konuyla yargılamadım bu konuyla alakalı fikrimi yukarıda belirttim ilk mesajımda ondan sonra kendisinin profilini inceleyince ne kadar iğrenç bi insan olduğunu fark ettiğimi söyledim

İğrenç İnsan :D Tamam Kanka Kaba Agresif Dilden 3. Rep'ide Yedin Artık Uzaklaştırılırsın Forumdan 3 Gün Aynısını Yaşarsın Benim Yaşadığımı Hadi 3 Gün Sonra Görüşürüz

Berke123

80+ Bronze
Alışkanlık :D

İğrenç İnsan :D Tamam Kanka Kaba Agresif Dilden 3. Rep'ide Yedin Artık Uzaklaştırılırsın Forumdan 3 Gün Aynısını Yaşarsın Benim Yaşadığımı Hadi 3 Gün Sonra Görüşürüz
yo

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Arkadaşı tanıyorum gayette saygılı birisi olduğunu düşünüyorum ki zaten de bu konuda neyin ne olduğu ortada. Çocuğa durduk yere hakaret ediyorsun ve hala ********** olduğunu iddia ediyorsun. Kendisini ifade edemeyen birisinin yapacağı bir iş bu. Hakaret etmeden konuşamıyorsun anlaşılan ya da papatya tarlası öneririm durduk yere patladığına göre

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Arkadaşı tanıyorum gayette saygılı birisi olduğunu düşünüyorum ki zaten de bu konuda neyin ne olduğu ortada. Çocuğa durduk yere hakaret ediyorsun ve hala gerize..lı olduğunu iddia ediyorsun. Kendisini ifade edemeyen birisinin yapacağı bir iş bu. Hakaret etmeden konuşamıyorsun anlaşılan ya da papatya tarlası öneririm durduk yere patladığına göre

Berke123

80+ Bronze
Arkadaşı tanıyorum gayette saygılı birisi olduğunu düşünüyorum ki zaten de bu konuda neyin ne olduğu ortada. Çocuğa durduk yere hakaret ediyorsun ve hala gerize..lı olduğunu iddia ediyorsun. Kendisini ifade edemeyen birisinin yapacağı bir iş bu. Hakaret etmeden konuşamıyorsun anlaşılan ya da papatya tarlası öneririm durduk yere patladığına göre
arkadaşı tanıyorsan saygılı birisi olmadığını hatta en belirgin özelliğinin saygısızlık olduğunu bilirsin durduk yere de değil bu konuyu görünce hatırladım bu çocuğu ve daha önce yazdıklarını ayrıca bu konu hakkında yaptığım bir yorum değil sanırım anlamakta güçlük çekiyorsun bu konu hakkında yaptığım yorum ilk mesajım çıkıp onu okuyabilirsin hakaret sebebim de bu konu değil umarım anladın artık

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
@Berke123 sen niye böyle atarlandın ki bir geçmişiniz falan mı var
Yoo Tanımıyom Bile 883 Mesajı Olan Kişi İle Ne Geçmişim Olabilir Boş Yapıyor Arkadaş :D

arkadaşı tanıyorsan saygılı birisi olmadığını hatta en belirgin özelliğinin saygısızlık olduğunu bilirsin durduk yere de değil bu konuyu görünce hatırladım bu çocuğu ve daha önce yazdıklarını ayrıca bu konu hakkında yaptığım bir yorum değil sanırım anlamakta güçlük çekiyorsun bu konu hakkında yaptığım yorum ilk mesajım çıkıp onu okuyabilirsin hakaret sebebim de bu konu değil umarım anladın artık
Saygısız Biri Olduğumu Nereden Çıkardın Kanka Çok Komiksin

Berke123

80+ Bronze
Yoo Tanımıyom Bile 883 Mesajı Olan Kişi İle Ne Geçmişim Olabilir Boş Yapıyor Arkadaş :D
mesela mesaj sayısının yüksek olması senin için bir güç gösterisi ve bu yolla aşşağılamaya çalışıyosun gerçekten acınası bir çocuksun kendinde sorunları aramaya başla ve nasıl düzeltirim diye düşün senin yerinde olsam her şeyi bırakır bir aynaya bakardım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom