Neler Yeni

Da Forum Adminleri Haksız Yere Ban Atıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Alıntıyı görüntüle

Senin bu konuları ısrarla defalarca açarken asıl amacının reklam olduğunu anlayamayacak kadar saf mıyız sence biz? Onda da gidip bizi suçlayan ilginç ilginç şeyler yazdın kimse sana hak vermedi.
Reklam İle Ne Alakası Var Sence Yayın Bile Açmıyorum Düzenli Ekip Arıyorum Ekip Olmadan Yayın Yapmicam Demek Yayın Yoksa İzleme Yok İzleme Yoksa Reklamdan Bir Amaç Yok ? Yani Son Yayınlara Bakabilirsin Zaten 3 Ay Sonra Nerdeyse 2. Yayını Açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ellerine sağlık abim

Uslübünü düzelt.
Adam Bana Küfür Ederken Sorun Yok Ben Cevap Verince Üslubunu Düzelt Aynen Kanka

Berke123

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
3 Yılda 800 Mesaj Yazman İle Benim 1 Yılda Yazmamın Asosyallikle Alakası Ne ?
ya dostum gerçekten senin zekanla dalga geçmekten keyif falan almıyorum ama artık bu kadarını kasten yapıyor olmalısın "*****" rolü yapıyor olabilir misin acaba yoksa cidden bu seviyede misin

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Önceden bu konuda direkt olarak uyarmasak belki hak veririm, ki kurallarda yazıyor zaten orası ayrı. Defalarca kere uyarmışız, aynı şeyleri yapmaya devam etmiş sonra bana düşmanlar. Yok ben yanlış yapıyor olabilir miyim diye suçu kendinde aramak yerine kendisine düşman olduğumuzu sanıp iftira atabiliyor.
İftira Atmıyorum Bu Konunun Reklamla Alakası Yok Diyorum Siz İnatla Reklam Olduğunu Öne Sürüyorsunuz

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
@Berke123 kardeşim başka bir konudan bulduğum mesajına bakarsak bayağı bir saygılıymışsın "
PUHAHAHAHHAHAHAHAHAH ASOSYAL OBEZ DIŞARI ÇIK 2 KIZ SURATI GÖR LAN PUHAHAHAHAHAHAHAHHHAHA KOPTUM" lol

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,340
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Reklam İle Ne Alakası Var Sence Yayın Bile Açmıyorum Düzenli Ekip Arıyorum Ekip Olmadan Yayın Yapmicam Demek Yayın Yoksa İzleme Yok İzleme Yoksa Reklamdan Bir Amaç Yok ? Yani Son Yayınlara Bakabilirsin Zaten 3 Ay Sonra Nerdeyse 2. Yayını Açtım

Adam Bana Küfür Ederken Sorun Yok Ben Cevap Verince Üslubunu Düzelt Aynen Kanka
Senin ne olarak gördüğünün bir önemi yok. Kurallarda açıkça yazıyor onu uyguluyoruz. Yapma diye uyarıyoruz aynı şeyi yapıp bana düşmanlar yazıp ortalığı birbirine katıyorsun.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,340
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

21- Forumun genel işleyişi ve düzeni hakkında şikayetlerinizi, tavsiyelerinizi ve tüm sorularınızı [email protected] mail adresine iletin
22- Forumda, forum düzeni ve işleyişi hakkında eleştiri, soru ve tavsiye konuları açmak kesinlikle yasaktır. Yukarıdaki mail adresini kullanabilirsiniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom