Neler Yeni

Foruma gruplar gelmeli

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538

KirliKill

80+ Silver
Zaten yokmu ? klüpler var diye biliyorum.
mesela valorant kulübü kendi arasında sohbet edebilir mi ? hayır çünkü konu kirliliği olur. sadece valorant konuşulucak yani sistem çok güzel. forumda pekyapacak bir şey yok bence güzel bir şey çıkabilir

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Benim dediğim kulüp ama senin dediğin ayrı bir şey. Kulüp eklentisi gelirse onlar zaten onay sistemiyle kulüp açıyorlar. Yani dediğin hiçbir şeye izin vermez yöneticiler.
Onay sistemini atlatmak basit. Yazılanlar özel olacağı için kulüp dışında kimse göremez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun denetimi için moderatörler ne güne duruyor ? hem özel mesajlarada moderatör ve yöneticiler görebiliyor.
Yöneticiler sizin yazdıklarınızı okusun de mi? Başka işleri yok de mi?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Mesela @Kamina bir klüpte diye biliyorum ama senin demek istediğin ne anlamadım, klüpler var.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Onay sistemini atlatmak basit. Yazılanlar özel olacağı için kulüp dışında kimse göremez.
Dediğimi anlamadın ama hocam sen😁 Kulüpler herkese açık olablir yani görebilir herkes. Çok güzel bir eklenti var kulüp üzerine ama pahalı olduğu için getirmiyorlar büyük ihtimalle. Ayrıca sırf kulüpleri denetleyecek bir moderatörde alınabilir.

KirliKill

80+ Silver
Mesela @Kamina bir klüpte diye biliyorum ama senin demek istediğin ne anlamadım, klüpler var.
mesela bldirim kutusunun yanında grup simgesi olacak meslea ben @Supraa ve @R o s s ve ben arabalar hakkında konuşacaz sohbet edecez zamanla sayımız 8 e fln çıktı ama özelden mesajmak gibi ana sayfada çıkmasın. instagramdaki gibi sadece bizler orda o sohbeti kuralım.

Dediğimi anlamadın ama hocam sen😁 Kulüpler herkese açık olablir yani görebilir herkes. Çok güzel bir eklenti var kulüp üzerine ama pahalı olduğu için getirmiyorlar büyük ihtimalle. Ayrıca sırf kulüpleri denetleyecek bir moderatörde alınabilir.
tam yazmak istediğim şeydi.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Herkese açık olmasına bir şey demiyorum. Zaten de kulüp olayları zayıf olsa da var ama konu sahibi özel konuşma istiyor.

örneğinsupra hakkında grup açıp o grupta aramızda konuşsak güzel olmaz mı ?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
mesela bldirim kutusunun yanında grup simgesi olacak meslea ben @Supraa ve @R o s s ve ben arabalar hakkında konuşacaz sohbet edecez zamanla sayımız 8 e fln çıktı ama özelden mesajmak gibi ana sayfada çıkmasın. instagramdaki gibi sadece bizler orda o sohbeti kuralım.

tam yazmak istediğim şeydi.
Konuşma kısmından birlikte kendi aranızda bir kulüp açabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,026
İsim
Diyarhan
Biraz donanım haber altyapısı istiyorsun belki ileride olabilir her türlü konunun aktif kaldığı ayrıldığı bir seçenek.

KirliKill

80+ Silver
Herkese açık olmasına bir şey demiyorum. Zaten de kulüp olayları zayıf olsa da var ama konu sahibi özel konuşma istiyor.
Konuşma kısmından birlikte kendi aranızda bir kulüp açabilirsiniz.
bu forumdaki kulüplerdeki sistem çok zayıf ve kullanışsız. ben gelin valo atalım desem oca anasayfada görünecek. onun yerine bir bölme açılsın ve ordan üye olduğumuz kulüplerden bildirim gelsin.

Biraz donanım haber altyapısı istiyorsun belki ileride olabilir her türlü konunun aktif kaldığı ayrıldığı bir seçenek.
evet tam onun gibi değil ama isteğim o doğrultuda doğru :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
bu forumdaki kulüplerdeki sistem çok zayıf ve kullanışsız. ben gelin valo atalım desem oca anasayfada görünecek. onun yerine bir bölme açılsın ve ordan üye olduğumuz kulüplerden bildirim gelsin.

evet tam onun gibi değil ama isteğim o doğrultuda doğru :D
100 tane o tarz sohbet odası açılınca denetim nasıl sağlanacak?

Ayrıca millet orada sohbet etmekten forumla ilgilenemezler.

KirliKill

80+ Silver
100 tane o tarz sohbet odası açılınca denetim nasıl sağlanacak?

Ayrıca millet orada sohbet etmekten forumla ilgilenemezler.
reis ben profillere bakındım konularada yardım ettim inceleme filanda yapamam. EE sonra ? forumun aktifliğide düştü bari insanlarla sohbet artsın canlı kalsın. hem bunlar içinde moderatör veya genel olarak moderatör tutulabilir

Top Bottom