Neler Yeni

Foruma yeni tema gelmeli

Yeni tema gelsin mi?

• Evet

Oylar: 90 70.3%
  • Hayır

Oylar: 38 29.7%

• Oy kullanan toplam üye
    128
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Yönetime güveniyorum, yapın şöyle çoktan seçmeli istediklerini seçsinler. Anladığım bir konu değil, bence forumu forum yapan üyelerinin saygınlığıdır.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Kesinlikle gelmeli.
Dimension temasında bildirimleri görmek için yukarı çıkmak gerekiyor. Örnek: Yukarı çıkmam gerekiyor.
Gelsin. İsteyen onu isteyen bunu kullansın. Zor değil zaten Xenferonun kendi teması

1616768678856.png

Mesela bu temada sayfanın en aşağısında olsam bile bildirim gözüküyor:
1616768816688.png

@Mehmet Yılmaz

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,247
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Gereksiz deyip kahkaha atacaklar konuya yorum yapmazsa sevinirim. Dimension temasını hiç sevmiyorum bundan dolayı da forumu aktif olarak kullanamıyorum ilgimi çekmiyor diğer forumlardaki gibi UI.X temasını(Temanın tam olarak adını bilmiyorum ama hangi tema olduğunu anladınız) gelmesini istiyorum bana katılanlara şimdiden teşekkürler.

Örnek;
Alıntıyı görüntüle
Arcibi de getirek mi? (!)

Ratorest

80+ Silver
Gereksiz deyip kahkaha atacaklar konuya yorum yapmazsa sevinirim. Dimension temasını hiç sevmiyorum bundan dolayı da forumu aktif olarak kullanamıyorum ilgimi çekmiyor diğer forumlardaki gibi UI.X temasını(Temanın tam olarak adını bilmiyorum ama hangi tema olduğunu anladınız) gelmesini istiyorum bana katılanlara şimdiden teşekkürler.

Örnek;
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

😂😂
Kesin virgül kullanmadığın için ban yedin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom