Neler Yeni

Forumda en iyi cevaplar neden sayılmıyor?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Pat diye gelmiyor da 3 ayda da mı gelmiyor ilginc. Ayrica yoneticilerin benle derdi var zaten durduk yere gecen ay birsuru uyari yedim adamla fikir ayriligimiz oluyor diye bana uyari atiyor. Neyse secilmezse secilmesin adama yardim ediyoz ona da yonetici karar veriyo asiri sacma. Fakat fake hesaplarla birbirine puan kasma engellenir bi yönden iyi. Ama adam seciyosa da versin bi zahmet. Bence incelemiyolar bile
Dostum forumda onun 1 en iyi cevabı var diğerinin 30 bu daha bilgili diye ayırmıyorlar üyeleri. Alsan pek bir şey değişmeyecek.
Ki zaten eğer konu sahibinin seçme hakkı olsa çok suistimal edilir. Ve bunun da kriterleri var. Sen konuyu çözdün diye hemen verilmiyor. Emeğe bakılıyor burada. Yararlı ve en iyi cevap farklı şeyler.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
En iyi cevabı üyeler seçmiyor.K Konu sahibi senin cevabını en iyi cevap olarak raporlayabilir. Uygun görürsek en iyi cevap verebiliriz. Ancak yardım etmen demek en iyi cevabı hak etmen demek değil. "Bu anakart iyi midir?" sorusuna verdiğin "İyi" cevabı da sonuç olarak yararlı bir cevap ancak en iyi cevap niteliğinde değil. Biz her raporu özenle inceliyoruz.
Incelediginize katilmiyorum. Ayrica dediginiz basit sekilde iyi deyip birakmiyoruz. Yeri geliyor adama özelden de yardim ediyoruz saatlerce ugrasiyoruz. Tesekkurler en iyi cevap olarak raporladim diyor. Bakiyoruz hicbisiy yok. Afedersiniz ama biz biyerimizi yırtarken karsiligini alamamak asiri sacma geliyor bana

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Bence incelemiyolar bile
Geç olsa dahi raporlar okunuyor, okunmayan rapor olmaz, zaten okumayacaklarsa rapor sistemi olmazdı, moderatör gider kendi araştırırdı.
Ayrica yoneticilerin benle derdi var zaten durduk yere gecen ay birsuru uyari yedim adamla fikir ayriligimiz oluyor diye bana uyari atiyor.
Bende daha önce tartıştım, neden uyarılmadım?
Pat diye gelmiyor da 3 ayda da mı gelmiyor
"En" fazla iki gün.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Aldığın uyarıların haddi hesabı yok daha benim üzerime oynuyorlar yazıyorsun. İşi gücü birakıp senle neden uğraşalım? Lisedeki "hoca bana taktı yea" lafından hiçbir farkı yok.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
şuana kadar toplam 3 tane aldım 1 tane var .

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Aldığın uyarıların haddi hesabı yok daha benim üzerime oynuyorlar yazıyorsun. İşi gücü birakıp senle neden uğraşalım? Lisedeki "hoca bana taktı yea" lafından hiçbir farkı yok.
Aldigin uyarilarin haddi hesabi yok diyorsun benim raporladiklarimin hiçbiri banlanmiyor ben cumlenin sonuna a. Koyunca rapor yiyorum sonra aldigin raporlarin haddi hesani yok. Kendi agzinla soyluyorsun neden senle ugrasalim diye.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Asıl garip olan en iyi cevap beklediği mesaj raporlanalı tam 33 dakika olmuş.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
10 günde 4 tane atarlı/agresif dilden ve farklı modlardan uyarı almışsın. Hiç dememiş ben ne yapıyorum niye uyarı alıyorum diye. Sonra gelip bana taktılar yazıyorsun gerçekten inanılmaz. Aman sizde hata olmaz zaten...

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,868
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Incelediginize katilmiyorum. Ayrica dediginiz basit sekilde iyi deyip birakmiyoruz. Yeri geliyor adama özelden de yardim ediyoruz saatlerce ugrasiyoruz. Tesekkurler en iyi cevap olarak raporladim diyor. Bakiyoruz hicbisiy yok. Afedersiniz ama biz biyerimizi yırtarken karsiligini alamamak asiri sacma geliyor bana
Diğer üyeler 40-50-60 en iyi cevaba ulaşabildiğine göre senin yanlış yaptığın bir şey olmalı.
Neden onlar ulaşabilirken sadece sen ulaşamayasın?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,050
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
Bu arada raporladığını söyleyen üye, mesajını değil profilini raporlamış en iyi cevap diye, haberin olsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,150
Üyeler
155,370
Son üye
Reynoff
Top Bottom