Neler Yeni

Forumda ki konu gereksizliği..

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
bence konu açarken bi ekran gelmeli açacağınız konu zaten var gibi bişey olabilir benim aklıma bu geldi seninde dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bu itopya konusu çok aşırı oldu bencede

Aslında benzer konular diye gösteriyor alt tarafta.

"Eth ne zaman düşer, ekran kartı stokları ne zaman yenilenir" gibi soruları soran arkadaşlarımıza da kızamıyorum çünkü insanlar artık hani ümit bekliyor. Birisinin söyleyeceği güzel şeyle umutlanmaya bakıyorlar ve insanlar gerçekten sıkıldı ekran kartı bulamamaktan ve fiyatlarının çok yüksek olmasından. Bu yüzden önüne geçilemez, her an birisi bir pc toplamaya çalışıyor ve herkesin kafasında olan bir soru.

nexuss.ae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Sanane
bence konu açarken bi ekran gelmeli açacağınız konu zaten var gibi bişey olabilir benim aklıma bu geldi seninde dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bu itopya konusu çok aşırı oldu bencede
Geliyor zaten ama insanlar buna dikkat etmiyor ne yazık ki.

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Atıyorum DA sistem cıkıyor herkes 'sistemde ne olur nasıl olur fiyatı ne olur' bu tarz konular açıyor ve aşırı fazla ve gereksiz.
Epic games yeni oyun veriyor 'şunu mu verir bu nasıl olur o oyunu vercek' diye konu açılıyor.
DA monitör indirimi yapıyor yine herkes 'şu mu olcak bu mu olcak vesare'
Yani toparlayacak olursak herkes 'CEVABI BİLİNMEYEN veya KESİN OLMAYAN' şeyler hakkında konu açıyor ve bunun sayısı çok fazla oluyor
Forumda yardıma ihtiyaç olan arkadaşların hakkına giriliyor diye düşünüyorum ve acilen el atılması gereken bir durum bence.
'Stoklar ne zaman düzelir,eth ne zaman düşer' vesare gibi dünya kadar konu açılıyor ve bunları bizim tahmin etmemiz çok zor bir durum ama bunun sayısı her geçen gün forumda kalabalıklığa yol açıyor ve benim çok rahatsız olduğum bir konu açıkcası sizinde düşüncelerinizi bekliyorum ama rica ediyorum herkes birbirinin düşüncesine saygıyla yanaşıp fikrini söylesin :)
Yapılacak tek çözüm böyle saçma konuların raporlanıp silinmesi yönünde olur. Ama o da ne kadar sağlıklı bir yöntem bilemem. Konuların tek tek bakılıp onaylanması sistemi için daha fazla moderatör gerekli (aslında sadece bu sistem için değil, normal işleyiş için de daha fazla lazım), ama bu konuda bir şeyler yapılıyor gibi durmuyor. Yani işin ucunda bu kural düzeni ile her şekilde çıkmaza giriliyor.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
o belki istisna olabilir yazdığım şeylerin hepsini okuduysanız 'epic games itopya sistemi' gibi şeyleri söylüyorum 1 konu açılır ama 100 tane açılmaz.
o da istisna değil bence. youtubeda milyon tane karşılaştırmalı video var. forumda kaç fps alırım diye konu açılıyor.

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
Aslında benzer konular diye gösteriyor alt tarafta.

"Eth ne zaman düşer, ekran kartı stokları ne zaman yenilenir" gibi soruları soran arkadaşlarımıza da kızamıyorum çünkü insanlar artık hani ümit bekliyor. Birisinin söyleyeceği güzel şeyle umutlanmaya bakıyorlar ve insanlar gerçekten sıkıldı ekran kartı bulamamaktan ve fiyatlarının çok yüksek olmasından. Bu yüzden önüne geçilemez, her an birisi bir pc toplamaya çalışıyor ve herkesin kafasında olan bir soru.
hadi eth ve stoklar da göz ardı edilsin ama bu epic games le itopya konuları baydı beni artık.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
O zaman onay sistemi gelmeli, forumdaki her postu yöneticiler kontrol etmeli. Başlıklar aynı olsa da içerikler farklı olabilir gibi gibi. Yöneticiler için zor olur.

Bilmiyorum bana önüne geçilemez gibi geliyor, forum üyeleri bilgilenmedikten sonra.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
LGS konuları da yasaklansın

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
o da istisna değil bence. youtubeda milyon tane karşılaştırmalı video var. forumda kaç fps alırım diye konu açılıyor.
evet ama malum kuralları okumadan giriş yapan insanların ilk konusu o oluyor oda saçma evet youtubeda dünya kadar video var dediğin gibi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,605
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Burası blog sitesi değil arkadaşlar, forum sitesi. Çok yersiz tepkilerde bulunuyorsunuz farkında değilsiniz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,790
Üyeler
142,028
Son üye
fatma çetin
Top Bottom