Neler Yeni

Forza 5 bütün ilerlemem bir anda silindi

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba 2 ay sonra tekrardan Forza Horizon 5'e girdim ve oyunu ilk girdiğimde beni baştan başlattı lakin ben bu oyunu çıktığından beri oynuyorum ve Xbox hesabımda bağlı ve aynı Xbox hesabından girdiğime eminim Lütfen bana yardım edin yardımınıza ihtiyacım var Şimdiden çok teşekkür ederim

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Arkadaşlar merhaba 2 ay sonra tekrardan Forza Horizon 5'e girdim ve oyunu ilk girdiğimde beni baştan başlattı lakin ben bu oyunu çıktığından beri oynuyorum ve Xbox hesabımda bağlı ve aynı Xbox hesabından girdiğime eminim Lütfen bana yardım edin yardımınıza ihtiyacım var Şimdiden çok teşekkür ederim
Gamepass'de mi oynuyosun yoksa steam üzerinden mi?

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fark etmez ki. microsoft hesabına kaydediliyor otomatik olarak.
Lütfen yardım edin Hotwheels I tamamlama 2 yarış kalmıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarım edicek başka kimse yok mu :(===

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Fark etmez ki. microsoft hesabına kaydediliyor otomatik olarak.
Gamepass'de oynadığınız ilerleme steam hesabına aynı xbox hesabınla girsen bile aktarılmıyor. Platformlar arası save sistemi yok maalesef.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Gamepass'de oynadığınız ilerleme steam hesabına aynı xbox hesabınla girsen bile aktarılmıyor. Platformlar arası save sistemi yok maalesef.
Yok kanki ben her zaman steam den oynadım hiç bir zaman gamepass satın almadım bilgisayarım kaldırıyor diye

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Steam Cloud sorunu yaşamış olabilirsin
Her şeyim tam kanka 2ay bile olmamıştır belki 1ay diyelim kenarda durdu hiç açmadım ondan önce her zaman açıyordu

Steam Cloud sorunu yaşamış olabilirsin
Peki kanka bu sorunu yaşadıysam nasıl düzeltebilirim ya da nasıl kontrol edebilirim yaşayıp yaşamadığımı

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Bazen oyun çökmesi, ani çıkışlar ve steam cloud kaydı almadan oyunun kapanması durumlarında steam kafayı yiyip cloud hataları verebiliyor. Genellikle bu hatalarda oyuna girerken oyun senkronize değil şeklinde hata verip nasıl başlatılacagını sorar, eğer cloud olmadan devam et dersen cloud dosyasını kontrol etmeden oyunu açar onun gibi sorun yaşamış olabilirsin(ihtimal), kötü haber şu bununla ilgili sorun çözümü hiç görmedim internette.
Her şeyim tam kanka 2ay bile olmamıştır belki 1ay diyelim kenarda durdu hiç açmadım ondan önce her zaman açıyordu

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can Doruk Timur
Bazen oyun çökmesi, ani çıkışlar ve steam cloud kaydı almadan oyunun kapanması durumlarında steam kafayı yiyip cloud hataları verebiliyor. Genellikle bu hatalarda oyuna girerken oyun senkronize değil şeklinde hata verip nasıl başlatılacagını sorar, eğer cloud olmadan devam et dersen cloud dosyasını kontrol etmeden oyunu açar onun gibi sorun yaşamış olabilirsin(ihtimal), kötü haber şu bununla ilgili sorun çözümü hiç görmedim internette

Bazen oyun çökmesi, ani çıkışlar ve steam cloud kaydı almadan oyunun kapanması durumlarında steam kafayı yiyip cloud hataları verebiliyor. Genellikle bu hatalarda oyuna girerken oyun senkronize değil şeklinde hata verip nasıl başlatılacagını sorar, eğer cloud olmadan devam et dersen cloud dosyasını kontrol etmeden oyunu açar onun gibi sorun yaşamış olabilirsin(ihtimal), kötü haber şu bununla ilgili sorun çözümü hiç görmedim internette.
Ama hiç öyle bir hata da almadım oyuna girerken hep te kaydedip kapatırım sanırsam bunun bir çözümü yok peki ben envaneterimi alabilirmiyim

Başka yardım edicek yok mu arkadaşlar

Son düzenleme:
Top Bottom