Neler Yeni

Forza Horizon 5 ( 4 Kasım 2021 )

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Eclipse

80+ Bronze
Kaynak belirtmeden alıntı yapmanın hiçbir anlamı yok. Buna tepki göstermenin de aşırı takmakla alakası yok. Copy paste yapıp bir de 2 yazı için kaynak mı belirteyim gibisinden bir şey demişsin dalga geçer gibi. Kendi yazında ya kendi yazdıklarını paylaş ya da alıntı yaptığın kişilere credit ver.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
1659163815350.png

1659163833523.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

1659163866292.png

O Dediklerini Screenshot Alıp Atlarını Çizmeni İstiyorum..
buyur :)

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Kaynak belirtmeden alıntı yapmanın hiçbir anlamı yok. Buna tepki göstermenin de aşırı takmakla alakası yok. Copy paste yapıp bir de 2 yazı için kaynak mı belirteyim gibisinden bir şey demişsin dalga geçer gibi. Kendi yazında ya kendi yazdıklarını paylaş ya da alıntı yaptığın kişilere credit ver.
Gözünü Seveyim Kardeşim, Burdaki Tüm Konuların Çoğu Alıntı Hangi Biri Kaynak Belirtmiş Bir Göstersene Bana Lütfen He ! Burdaki Arkadaşlar Kendi Kafalarından Mi? Buluyor O Sözleri Dostum...

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

buyur :)
Diğer 2 Konu Nerde Peki Bunlari Aldiğimi zaten söyledim sizlere

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
Gözünü Seveyim Kardeşim, Burdaki Tüm Konuların Çoğu Alıntı Hangi Biri Kaynak Belirtmiş Bir Göstersene Bana Lütfen He ! Burdaki Arkadaşlar Kendi Kafalarından Mi? Buluyor O Sözleri Dostum...

Diğer 2 konu diye bir şey yok zaten 4 başlık atmışsın 2 tanesi burada :D kaynakça göstermen gerekiyor en basitinden başlıklara aldığın yerin linkini ekleyebilirsin bilmiyorsan şuradan yapılıyor. Rencide etmek v.s için söylemiyorum bilmiyor olabilirsin düzeltirsen daha güzel bi konu olur
1659164060030.png

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Diğer 2 konu diye bir şey yok zaten 4 başlık atmışsın 2 tanesi burada :D kaynakça göstermen gerekiyor en basitinden başlıklara aldığın yerin linkini ekleyebilirsin bilmiyorsan şuradan yapılıyor. Rencide etmek v.s için söylemiyorum bilmiyor olabilirsin düzeltirsen daha güzel bi konu olur Alıntıyı görüntüle
Gözünü Seveyim Kardeşim, Burdaki Tüm Konuların Çoğu Alıntı Hangi Biri Kaynak Belirtmiş Bir Göstersene Bana Lütfen He ! Burdaki Arkadaşlar Kendi Kafalarından Mi? Buluyor O Sözleri Dostum..

Sanada Atayim Bunu Oku Lütfen

Eclipse

80+ Bronze

Ben gördüğümde eleştiririm sana bir şey göstermeme gerek yok. Yaptığın yanlış olduğu halde hala üste çıkmaya çalışıyorsun. Al diğerini de ben atayım.

1659164054170.png

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
Gözünü Seveyim Kardeşim, Burdaki Tüm Konuların Çoğu Alıntı Hangi Biri Kaynak Belirtmiş Bir Göstersene Bana Lütfen He ! Burdaki Arkadaşlar Kendi Kafalarından Mi? Buluyor O Sözleri Dostum..

Sanada Atayim Bunu Oku Lütfen
Burda alıntı olabilcek bir konu yok burada genelde dönen şey bu alınır mı şu alınır mı bu şekilde anlatım yapanların çoğu kendisi yazıyor veya kaynakça belirtiyor belirtmesse report ediliyor.

Eclipse

80+ Bronze

Buyur burada da intihal etmeye çalıştığında sonuç alamadığın iki tane rehber var. Buradaki arkadaşlar kendi kafalarından buluyorlarmış o sözleri.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Dostum seni 1 defa affettik yanlış bilgilendirmeden sırf mesaj kasıp rehber yapıcam diye böyle şeyler yapma lütfen kusura bakma ama raporladım.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Dostum seni 1 defa affettik yanlış bilgilendirmeden sırf mesaj kasıp rehber yapıcam diye böyle şeyler yapma lütfen kusura bakma ama raporladım.
Sorun Yok Kardeşim , Diğer Arkadaşlar 'da Raporlasınlar Hatta Yapmadılarsa Eğer..

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Sorun Yok Kardeşim , Diğer Arkadaşlar 'da Raporlasınlar Hatta Yapmadılarsa Eğer..
Admin bir sorun görürse zaten müdahale eder biz sadece iletebiliriz rehber nasıl hazırlanır biraz araştır daha detaylı olması için diğer türlü olmaz yani kaynakça bırakmadan kopyala yapıştır yaparsan bu adamın hakkına girmek olur.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Admin bir sorun görürse zaten müdahale eder biz sadece iletebiliriz rehber nasıl hazırlanır biraz araştır daha detaylı olması için diğer türlü olmaz yani kaynakça bırakmadan kopyala yapıştır yaparsan bu adamın hakkına girmek olur.
Peki , Dostum Tamam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom