Neler Yeni

Fp Mouse klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes bk
Dostlar selam maks 2250 olucak şekilde yeni bir klavye mouse almak istiyorum çokta kalitesiz bir şey olmasını istemiyorum LoL oynuyorum genelde şu anki klavyemi mekanik hisli diye aldım ama çok hoşuma gitmedi geceleri ses olması benide rahatsız ediyor ayrıca sessiz bir klavye akşam daha iyiymiş bunu temizleyemiyorumda zaten 2250 iyi bir klavye mouse bulamazsın diyorsanız sadece 1250 ye mouse almayı düşünüyorum şu anki kullandıklarım bunlar

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Yunus Kocabay
Klavye için alanın varsa %60 alma derim mouse alternatifi rival 3 önerebilirim ordan artan parayı klavye bütçesine eklersin.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Mirhan Yalçın
Dostlar selam maks 2250 olucak şekilde yeni bir klavye mouse almak istiyorum çokta kalitesiz bir şey olmasını istemiyorum LoL oynuyorum genelde şu anki klavyemi mekanik hisli diye aldım ama çok hoşuma gitmedi geceleri ses olması benide rahatsız ediyor ayrıca sessiz bir klavye akşam daha iyiymiş bunu temizleyemiyorumda zaten 2250 iyi bir klavye mouse bulamazsın diyorsanız sadece 1250 ye mouse almayı düşünüyorum şu anki kullandıklarım bunlar
Şuanki yazdığını görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes bk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşım aldı ya 2 yıl önce takım olsun diye herşeyimi rampage aldı ben bilmiyordum işimi gördüde çok kirli ve sesli işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye için alanın varsa %60 alma derim mouse alternatifi rival 3 önerebilirim ordan artan parayı klavye bütçesine eklersin.
Tamamdır teşekkürler

Arkadaş rival 3 u önermiş rival 3 mü bu mu sence bu daha güzel geldi bana

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Ege
Arkadaşım aldı ya 2 yıl önce takım olsun diye herşeyimi rampage aldı ben bilmiyordum işimi gördüde çok kirli ve sesli işte

Tamamdır teşekkürler

Arkadaş rival 3 u önermiş rival 3 mü bu mu sence bu daha güzel geldi bana
Tutuş şeklin nedir ? Mouseyi ona göre seçmek daha doğru. Klavye boyut isteğin nedir ? Rival 3 alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes bk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tutuş şeklin nedir ? Mouseyi ona göre seçmek daha doğru. Klavye boyut isteğin nedir ? Rival 3 alınmaz.
Attığım mouse gayet elime uyuyor küçük olmaması çokta büyük olmaması işime yarıyor baya

Klavye boyutuda farketmez yeter ki çok kirlenmeyecek sesi fazla olmayacak bir şey lazim

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Ege
Attığım mouse gayet elime uyuyor küçük olmaması çokta büyük olmaması işime yarıyor baya

Klavye boyutuda farketmez yeter ki çok kirlenmeyecek sesi fazla olmayacak bir şey lazim
Boyut uygunsa klavye şunu çekersin
Mouse olarak tutuş şeklini söylersen daha iyi olabilir. Onun dışında arkadaşın attığı Hyperx Pulsefire Haste iyidir.

Ekler

• 1715579219686.png
    1715579219686.png
    52.7 KB · Hit: 11
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Kutlu
Rampageden uzak dur lÜtFennnn

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes bk
Mouse olarak tutuş şeklini söylersen daha iyi olabilir. Onun dışında arkadaşın attığı Hyperx Pulsefire Haste iyidir.
Ya palm yada fingertrip gibi tutuyorum baş parmağım kenarda yüzük ve serçe parmağın mousein diğer tarafında o yüzden küçük olmasını istemiyorum pek

Rampageden uzak dur lÜtFennnn
Arkadaşım almış ya zaten kulaklık bozuldu razer blackshark V2 çektim tek sorun 7.1 kullanamiom

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Bulursun; G305+Dierya Dk61se ya da ss prime+dierya kalana da kulaklık alınabilir dierya red veya brown switch olabilir ikisi de sessiz fps ağırlıklıyım diyosan red hikaye diyosan brown

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes bk
Bulursun; G305+Dierya Dk61se ya da ss prime+dierya kalana da kulaklık alınabilir dierya red veya brown switch olabilir ikisi de sessiz fps ağırlıklıyım diyosan red hikaye diyosan brown
Kulaklık almayı planlamiyorum ya razer blacksharkim var zaten ssdece iyi bir klavye ve mouse istiyorum çünkü benim mouse sorunlu gibi sağ tikdayken sol tık basılmali bazı oyunlar oynanmıyor GTA 5 dead by daylightta falan sağ tık basarken sol tık basilmiyor klavyede tuşlar zor çıkıyor ve içi çok kirlendi rgbde değil hoşuma gitmiyor

Ben palm gibi tutuyorum kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Kulaklık almayı planlamiyorum ya razer blacksharkim var zaten ssdece iyi bir klavye ve mouse istiyorum çünkü benim mouse sorunlu gibi sağ tikdayken sol tık basılmali bazı oyunlar oynanmıyor GTA 5 dead by daylightta falan sağ tık basarken sol tık basilmiyor klavyede tuşlar zor çıkıyor ve içi çok kirlendi rgbde değil hoşuma gitmiyor

Ben palm gibi tutuyorum kanka
Tamam hocam o zaman g305+dierya diyorum 2100 falan tutuyod

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,858
Üyeler
143,238
Son üye
Nereplaa