Neler Yeni

FPS Oyunları İçin Kulaklık Önerisi

ATAMAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Ataman
Merhaba arkadaşlar, CS2 türevi oyunlar için mikrofon kalitesi ve ses kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. Bütçe olarak aklımda bir fikir yok. Önerilerinize göre F/P olacak şekilde bir kulaklık düşüneceğim. Şimdiden teşekkürler.

Farway

80+ Silver
Sennheiser GSP300 + anakartın ses kartı yetersiz kalacağından usb ile bağlamak için bir ses kartı.

ATAMAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Ataman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sennheiser GSP300 + anakartın ses kartı yetersiz kalacağından usb ile bağlamak için bir ses kartı.
Bu benim için çok uçuk bir fiyat olur hocam ya, maksimum çıkabileceğim fiyat 2.5-3k arası. Ve düşündüğüm markalar Logitech, Razer falandı.

Farway

80+ Silver
Bu benim için çok uçuk bir fiyat olur hocam ya, maksimum çıkabileceğim fiyat 2.5-3k arası. Ve düşündüğüm markalar Logitech, Razer falandı.
Ya ohooo abi şu TR teknoloji piyasası denetlensin artık. Bu kulaklık dün 1500'liraydı ederide max 2k zaten. Blackshark v2 X bakabilirsin

ATAMAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Ataman
Ya ohooo abi şu TR teknoloji piyasası denetlensin artık. Bu kulaklık dün 1500'liraydı ederide max 2k zaten. Blackshark v2 X bakabilirsin
Sorma valla, teknolojik ürün bekletmeye korkar olduk ya.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Eren Pestil
HyperX Cloud 3 önerebilirim. İzlediğim testlere göre çok iyi peformansı var. Bütçeni aşıyor ama arttırma ihtimalin varsa buna bakmanı tavsiye ederim.

ATAMAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet Ataman
HyperX Cloud 3 önerebilirim. İzlediğim testlere göre çok iyi peformansı var. Bütçeni aşıyor ama arttırma ihtimalin varsa buna bakmanı tavsiye ederim.
Bir bakayım hocam, teşekkürler tavsiyen için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,053
Üyeler
140,755
Son üye
gnine