Neler Yeni

Fps oyunları için kulaklık önerisi

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
V2 usb kullanıcısıyım. Ses kartlı ile ses kartsız arasında dağlar kadar fark var. Hepsi burada da razer shop adı altında satıcı 1 ayda 2 3 kere stok açtı 1589 TL ye istersen bekle ki kesin değil tekrar açacağı, istersen al. Bu fiyatlara değer bence.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,980
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
teşekkür ederim hocam :)
Rica ederim, hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

V2 usb kullanıcısıyım. Ses kartlı ile ses kartsız arasında dağlar kadar fark var. Hepsi burada da razer shop adı altında satıcı 1 ayda 2 3 kere stok açtı 1589 TL ye istersen bekle ki kesin değil tekrar açacağı, istersen al. Bu fiyatlara değer bence.
Ayar konunu da bırak kanka arkadaşa lazım olabilir.

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Anladım hocam zaten arada 400 lira kalıyor geriye dediğin gibiyse mantıklı zaten 1400 çıktık gözden 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim gariban 700 liralık corsair a hiç yorum gelmemiş 😅 stero yetmiyor galiba ses kasmak için

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Anladım hocam zaten arada 400 lira kalıyor geriye dediğin gibiyse mantıklı zaten 1400 çıktık gözden 😅
Almak isterseniz bu ayarlara göz atın.

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Almak isterseniz bu ayarlara göz atın.
Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için
Rica ederim kısaca belirtmem gerekirse ben bu konu hakkında yazmadım, cloud 2 modeli artık demode olmuş kulaklık, barracuda X, razer blackshark v2 usb, Asus rog delta core s gibi modeller sizi memnun edecektir. Blackshark v2 usb tercih etmemin sebebi; yıllardır rampage falcon x kullandım. Kulaklık 720 gram arası bir klaklıklı. Deriydi her tarafı her yeri soyuldu söküldü zaten her deride olanlar, kafamın üstünde rampa oluşmuştu artık😅. Bsv2 modeli kafa bandı ve kulak pedi kumaş olması yanında 262 gram olması en önemli tercihim oldu. Wireless de tercih edebilirdim lakin ses kartı olduğu ve şarj fln uğraşmak istemediğimden takim çalışsın kafasındayım o yüzden tercih ettim. Yani kısacası kendi istekleriniz doğrultusunda alınız.

Top Bottom