Neler Yeni

Fps oyunlarında fps işlemciden mi geliyor

Rinex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cafer Onur Sağır
Bütçe
10.000
Merhabalar ben yeni pc alıcam da fps tarzı oyunlar oynuyorum bana dedilerki az çok anlıyorumda bu işlerden bana herkes şey diyor işlemciden fps alıyor fps oyun ları o zaman ben pahalı güzel bir işelmci takıyım ekran kartını alt kılasman alıyım ben fps istiyorum yayın açıcamda bide inteli mi önerirsin amd mi amd anakart seceneği ram seceneği var intel olunca anakart pahalı oluyor nasıl yapabilirim o işi fps vericek lazım bana intel yada amd olması önemli değil bide Abdullah abiye sesleniyorum burdan abi ne zaman çıkarıcaksın bu bilgisayarı seni bekliyorum pc alıcam yarın indirimlerin son günü abi iyi geceler

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Bir cümle içinde o kadar fazla üst üste soru sormuşsun ki neye cevap vereceğimi şaşırdım

Rinex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cafer Onur Sağır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir cümle içinde o kadar fazla üst üste soru sormuşsun ki neye cevap vereceğimi şaşırdım
1.si soruları beğenmediysen yada hoşuna gitmediyse yada hakkında bilgin yoksa cevap vermene gerek yok senden cevap bekliyende yok arkadaşım bu konuyla ilgili bana yatdımcı olucak uzaman biri yazsın

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
1.si soruları beğenmediysen yada hoşuna gitmediyse yada hakkında bilgin yoksa cevap vermene gerek yok senden cevap bekliyende yok arkadaşım bu konuyla ilgili bana yatdımcı olucak uzaman biri yazsın
Senin ne sorduğun anlaşılmıyor ki. Bunu okuyan herhangi bir kişi sorularını anlayamaz. Bir Abdullah Abi ye soru soruyorsun, bir intel mi amd mi diye soruyorsun? Yazım yanlışları da gırla olduğu için iyice anlaşılmıyor. Ben orada ters bir cümle söylemememe rağmen böyle bir tribe girmeniz de ayrı şaşırttı beni.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,086
Üyeler
157,330
Son üye
python678
Top Bottom