Neler Yeni

Frisby kasalar alınır mı?

AloneDark

80+
Merhabalar. Alacağım için sormuyorum sadece merak ettim ve kasanın fotoğraflarına baktığımda ön kısmın fan yerlerinin yan taraflarında hava delikleri var oradan fanlar hava akışı sağlar mı bilmiyorum. Üst kısmında da 2 fan boşluğu ve mıknatıslı toz filtresi var. Arkada da 1 tane egzoz fan çıkışı var havalandırma deliği bulunduran. Özellikleri gayet iyi ama süs olsun diye mi koymuşlar yoksa gerçekten de iş yapıyor mu? Başlıkta belirttiğim gibi RGB Led fanlı Power Supply olmayan Frisby kasalar nasıldır? Sistemde sıkıntı çıkarır mı? Bütçesi olmayan arkadaşlar için ideal midir? Ya da kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini yazabilir mi?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
frisbynin kasaları genelde kötüdür tavsiye etmem.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,723
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Frisby merdiven altı bir marka ama everest(rampage) o kadar da kötü değil ve technopatta birinin kasası şu ucuz frisby kasalarındandı sanırım sistemi yanıyordu ama çok da emin değilim belki insanların önyargısı sebebiyle de olabilir çok uzun zamandır everest ekipman kullanıyorum hayla taş gibi sözde insanların en az frisby kadar kötüledikleri bir marka.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Merhabalar. Alacağım için sormuyorum sadece merak ettim ve kasanın fotoğraflarına baktığımda ön kısmın fan yerlerinin yan taraflarında hava delikleri var oradan fanlar hava akışı sağlar mı bilmiyorum. Üst kısmında da 2 fan boşluğu ve mıknatıslı toz filtresi var. Arkada da 1 tane egzoz fan çıkışı var havalandırma deliği bulunduran. Özellikleri gayet iyi ama süs olsun diye mi koymuşlar yoksa gerçekten de iş yapıyor mu? Başlıkta belirttiğim gibi RGB Led fanlı Power Supply olmayan Frisby kasalar nasıldır? Sistemde sıkıntı çıkarır mı? Bütçesi olmayan arkadaşlar için ideal midir? Ya da kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini yazabilir mi?
Yaramaz hava akışı iyi değil bi ayrıcalığı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Gören
Yaramaz kanka Hepsiburada az araştır daha iyileri vardır ??

AloneDark

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyice okusaydınız keşke alacağım için sormuyorum dedim.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom