Neler Yeni

FSP Hydro 1000W PSU 6626 TL!

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alper Tan
PSU ihtiyacı olan arkadaşların değerlendirebileği bir fiyat. İndirim oranına istinaden atmadığımı belirtmek isterim. Ürünün orjinal fiyatı da farklı marka 850W psu'larla aynı düzeyde.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,139
İsim
Mehmet Aslan
PSU ihtiyacı olan arkadaşların değerlendirebileği bir fiyat. İndirim oranına istinaden atmadığımı belirtmek isterim. Ürünün orjinal fiyatı da farklı marka 850W psu'larla aynı düzeyde.

bence bunlardan birini almak daha mantıklı.

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alper Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle alınabilir, ancak FSP kadar kaliteli olduklarını düşünmüyorum. Bir yerde okumuştum, doğruluğundan emin değilim bu bilginin tabi; birkaç markanın PSU'sunu bile FSP üretiyormuş. FSP'yi kendim tecrübe etme imkanı da buldum, beni hiç yarı yolda bırakmadı, o sebeple bildiğim ve güvendiğimden şaşmadan ihtiyacı olan arkadaşların değerlendirmesi amacıyla paylaştım

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,139
İsim
Mehmet Aslan
Kesinlikle alınabilir, ancak FSP kadar kaliteli olduklarını düşünmüyorum. Bir yerde okumuştum, doğruluğundan emin değilim bu bilginin tabi; birkaç markanın PSU'sunu bile FSP üretiyormuş. FSP'yi kendim tecrübe etme imkanı da buldum, beni hiç yarı yolda bırakmadı, o sebeple bildiğim ve güvendiğimden şaşmadan ihtiyacı olan arkadaşların değerlendirmesi amacıyla paylaştım
Bu markalar da Fsp kadar epey sağlam yanlış algı olmasın. High Power ı bilmeyen yoktur sektörün en yüksek hacimli üreticilerinden biriler. Be quiet in prestijini gurmeler bilir zaten :D Raijintek de fp güzel ürünler üretiyor. Yanlış hatırlamıyorsam hepsinde japon kapasitör var kaliteli mallar , başka ürünlerde de markaya çok takılan oluyor , markaya fazladan para ödemeye gerek yok bence :D

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Arda doğan
Fsp'de çok kaliteli değil ama orta seviye psu'ları baya boş hissiyatı veriyor sacıda aynı şekilde ben kaliteyi msı'da gördüm asus'da cooler master corsair'de

mortemeyn

80+ Bronze
Aynı PSU yu kullanıyorum. Öneririm baya iyi.

Osmantrk

80+

FSP PSU gayet kalitelidir hocam. Cybenetics de değerlerine bakabilirsin. Be quiet de iyi fakat adamlar kendi mottosunu gerçekleştiremiyor neden onları tercih ediyim ? Sessiz PSU yapıyoruz diyolar 17 db gösteriyor ortalama olarak testlerde ama bi ton sayfada gördüm okudum araştırdım insanlar fan sesinden çok şikayetçi. Ayrıca FSP diğer markaları da üretiyor dediğin gibi

FSP de bunlardan biri
''FSP, 2003 yılında esas olarak güç kaynakları satan kendi perakende markası "FSP"yi geliştirdi. FSP tarafından üretilen güç kaynakları ayrıca Antec, Sparkle Power International (SPI) (ABD), OCZ , SilverStone Technology, Thermaltake , Nexus ve Zalman tarafından kendi adları altında satılmaktadır. [ 3 ]'' (Wikipedia)

Antec,Thermaltake gibi markalarda gayet güzel ve onlarda FSP den çıkıyor.

Seasonic,High Power, FSP, Antec markalarına güvenirim. Sonuçta PSU denilen şeye bilgisayarını emanet ediyosun. Ucuzculuga kaçmanın mantıgı yok.

Rajintek konusunda da Youtube da hiç video yok hakkında adam akıllı, Google da da yok fazla. Sadece Cybenetics de değerlerini inceledim. Güzel degerleri var ama ben tercih etmedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,960
Üyeler
157,308
Son üye
Furkan Escobar
Top Bottom