Neler Yeni

FSR 3.0 için çıkış tarihi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Evet teknoloji kanalları arasından güvenilir bir isim olan moore's law Is Dead FSR 3.0 için bazı çıkış tarihi açıklamaları yaptı. Bundan önce NVIDIA donanımlara destek sunmayacağı AMD kartlara entegre şekilde gelebileceği söylenildi RX 7700 XT ile RX 7800 XT eylül başları gibi çıkış yapacak hemen bundan önce ağustos sonu gibi FSR 3.0 çıkması bekleniyor. Üstelik Gamescom var o zamannlarda tam yeri denebilir.

Bir de yıllarca beklenen Starfield oyununun AMD ekran kartı tasarımı yapıldı biliyorsunuz AMD bu oyuna kendi içinde destek verecek gibi görünüyor. Ben 6 Eylül diyorum FSR 3.0 için bu olay da NVIDIA tarafında 2 firmanın kızışacağını gösteriyor bu sefer de NVIDIA'dan RTX 3000 serisine Yeni birşeyler. getiriyoruz denilirse kimse şaşırmasıni gayet olabilen bir şey sonuçta 2 tarafta kartlarının durduğu yerden hiçbir ayar yapmadan daha yüksek çözünürlük akıcı oyun deneyimi olmasına olanak tanıyacak. Aynı zamanda NVIDIA Reflex'in aynısı olan AMD tarafında Hyper RX teknolojisi de bir o kadar önemli.

Test edildiği üzere oynalıan oyunda 90FPS 30Ms alan bir oyun HYPER RX açıkken 160FPS 11Ms değerleri alıyor. Bunun yanı sıra Radeon rx 7000 serisi ile kartlara birşeyler katsaydı kare oluştruma açısından derdim ki kesin sadece 7000 serisine gelecek ama oda yok. Bu yüzden 6000 Serisine gelmesi muhtemel kare oluşturma kısmı gelmese bile fsr 3.0 kısmı gelerek'de yine kullanıcıların yararına olacaktır.
(Bunların her biri bir sızıntıdır. (Doğru olup olmaması şuan tartışılır. Ama bunların hiçbiride olmayabilir bu işlerle uğraşan insanlardan bunları dinlemek bilgi almak doğru olacağının da göstergesidir.)

Düşüncelerinizi yazın ama rica ediyorum 2 firma fanboyları gelip ortalığı kızıştırmadan tatlı tartışmalı bir paylaşım yapalım. Herkese hayırlı olsun şimdiden herkese iyi Sosyaller. (Benim Fikrimce DLSS kadar olmasa bile insanlar çok işine yarayacağını düşünüyorum bu arada gene aynı haberlere göre kare oluşturma kısmında bence sürprizler olacak)

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Evet teknoloji kanalları arasından güvenilir kaynak olan moore's law iş Dead FSR 3,0 için bazı çıkış tarihi açıklamaları yaptı. Bundan önce NVIDIA donanımlara destek sunmayacağı AMD kartlara entegre şekilde gelebileceği söylenildi RX7700 XT ile RX 7800 XT eylül başları gibi çıkış yapacak hemen bundan önce ağustos sonu gibi FSR 3.0 çıkması bekleniyor üstelik Games com var o zamannlarda tam yeri denebilir. Bir de yıllarca beklenen starfiled oyununun AMD ekran kartı tasarımı yapıldı biliyorsunuz AMD bu oyuna kendi içinde destek verecek gibi görünüyor ben 6 Eylül diyorum FSR 3.0 için bu olay da NVIDIA tarafında 2 firmanın kızışacağını gösteriyor bu sefer de NVIDIA'dan RTX 3000 serisine DLSS 3 getiriyoruz denilirse kimse şaşırmasın gayet olabilen bir şey sonuçta 2 tarafta kartlarının durduğu yerden hiçbir ayar yapmadan daha yüksek çözünürlük akıcı oyun deneyimi olmasına olanak tanıyacak aynı zamanda NVIDIA Reflex'in aynısı olan AMD tarafında Hyper RX teknolojisi de bir o kadar önemli düşüncelerinizi yazın ama rica ediyorum 2 firma fanboyları gelip ortalığı kızıştırmadan tatlı tartışmalı bir paylaşım yapalım herkese hayırlı olsun şimdiden herkese iyi Sosyaller.
Kanka konusu açıldı ama bu kadar detaylı olması güzel olmuş
Fan boyluk yapmaya gerek yok 3.0 gerekiyordu umarım 2.0 gibi olmaz

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Evet teknoloji kanalları arasından güvenilir kaynak olan moore's law iş Dead FSR 3,0 için bazı çıkış tarihi açıklamaları yaptı. Bundan önce NVIDIA donanımlara destek sunmayacağı AMD kartlara entegre şekilde gelebileceği söylenildi RX7700 XT ile RX 7800 XT eylül başları gibi çıkış yapacak hemen bundan önce ağustos sonu gibi FSR 3.0 çıkması bekleniyor üstelik Games com var o zamannlarda tam yeri denebilir. Bir de yıllarca beklenen starfiled oyununun AMD ekran kartı tasarımı yapıldı biliyorsunuz AMD bu oyuna kendi içinde destek verecek gibi görünüyor ben 6 Eylül diyorum FSR 3.0 için bu olay da NVIDIA tarafında 2 firmanın kızışacağını gösteriyor bu sefer de NVIDIA'dan RTX 3000 serisine DLSS 3 getiriyoruz denilirse kimse şaşırmasın gayet olabilen bir şey sonuçta 2 tarafta kartlarının durduğu yerden hiçbir ayar yapmadan daha yüksek çözünürlük akıcı oyun deneyimi olmasına olanak tanıyacak aynı zamanda NVIDIA Reflex'in aynısı olan AMD tarafında Hyper RX teknolojisi de bir o kadar önemli düşüncelerinizi yazın ama rica ediyorum 2 firma fanboyları gelip ortalığı kızıştırmadan tatlı tartışmalı bir paylaşım yapalım herkese hayırlı olsun şimdiden herkese iyi Sosyaller.
6XXX serisine gelir mi ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,180
İsim
uwu
Bence değildi
Açtığım zaman grafikler çok kötü oluyor
FPS desen saçma sapan bir hal alıyor ama ben çok fazla AMD kullanmadım onunda söylemem lazım
Bn GTA v ye fsr 1.0 kurdum rx 6600 le neredeyse %50/60arttırdı

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
Evet teknoloji kanalları arasından güvenilir kaynak olan moore's law Is Dead Bazı durumlar için kendi onayını vermiş oldu FSR 3,0 için bazı çıkış tarihi açıklamaları yaptı. Bundan önce NVIDIA donanımlara destek sunmayacağı AMD kartlara entegre şekilde gelebileceği söylenildi RX7700 XT ile RX 7800 XT eylül başları gibi çıkış yapacak hemen bundan önce ağustos sonu gibi FSR 3.0 çıkması bekleniyor üstelik Games com var o zamannlarda tam yeri denebilir. Bir de yıllarca beklenen starfiled oyununun AMD ekran kartı tasarımı yapıldı biliyorsunuz AMD bu oyuna kendi içinde destek verecek gibi görünüyor ben 6 Eylül diyorum FSR 3.0 için bu olay da NVIDIA tarafında 2 firmanın kızışacağını gösteriyor bu sefer de NVIDIA'dan RTX 3000 serisine DLSS 3 getiriyoruz denilirse kimse şaşırmasın gayet olabilen bir şey sonuçta 2 tarafta kartlarının durduğu yerden hiçbir ayar yapmadan daha yüksek çözünürlük akıcı oyun deneyimi olmasına olanak tanıyacak aynı zamanda NVIDIA Reflex'in aynısı olan AMD tarafında Hyper RX teknolojisi de bir o kadar önemli Test edildiği üzere oynalıan oyunda 90FPS 30Ms alan bir oyun HYPER RX açıkken 160FPS 11Ms değerleri alıyor. Düşüncelerinizi yazın ama rica ediyorum 2 firma fanboyları gelip ortalığı kızıştırmadan tatlı tartışmalı bir paylaşım yapalım herkese hayırlı olsun şimdiden herkese iyi Sosyaller.
Konusu açıldı biliyorum ben daha ayrıntılı bir şekilde anlatmak istedim
dlss 3.0 a yakın bir şey olsa biz kullanıcılar için tadından yenmez

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,117
İsim
kilan embappe
Bence değildi
Açtığım zaman grafikler çok kötü oluyor
FPS desen saçma sapan bir hal alıyor ama ben çok fazla AMD kullanmadım onunda söylemem lazım
Warzone 2 de falan +40 FPS veriypr neredeyse. Gayet iyi.

Top Bottom