Neler Yeni

Yardım Full beyaz sistemde siyah ram kötü durur mu ?

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Ali
Rgb olduğu için çok fazla sırıtacağını zannetmem

medusa1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rgb olduğu için çok fazla sırıtacağını zannetmem
Evet hocam ben de öyle düşünüyorum aslında. Bir de extradan bu siyah ram'ler anakartın QVL listesinde de yer alıyor. En azından kafam rahat bir şekilde kullanacam. Diğer beyaz olan ram maalesef listede yok. İllaki çalışır ona lafım yok ama işimi garantiye alayim diyorum. Siz ne dersiniz ?

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Ali
Evet hocam ben de öyle düşünüyorum aslında. Bir de extradan bu siyah ram'ler anakartın QVL listesinde de yer alıyor. En azından kafam rahat bir şekilde kullanacam. Diğer beyaz olan ram maalesef listede yok. İllaki çalışır ona lafım yok ama işimi garantiye alayim diyorum. Siz ne dersiniz ?
Yani bende şuan o beyazlar'dan var bundan önce bunun siyahı vardı benim de anakart listemde yok fakat uyumlu oluyor genelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama 11k verilmez tabi ki

medusa1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bende şuan o beyazlar'dan var bundan önce bunun siyahı vardı benim de anakart listemde yok fakat uyumlu oluyor genelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama 11k verilmez tabi ki
Hocam 11 k mecbur vermem gerekiyor başka seçeneğim yok maalesef. O iki ram'den birini kesin olarak alacam. Siz xpg mi öneriyorsunuz yani ikisi arasından

BabaYaga89

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Selim
Biz de derdimiz var sanıyoruz :D

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Ali

BabaYaga89

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Selim
Hocam aynı espiriyi 2. yapışınız :D şaka bir yana hangisini önerirsiniz biraz yardımcı olsanız hani
Ben bu siyah beyaz olayına takığım biraz kusura bakma :D Şimdi normalde G Skill daha iyi markadır ama XPG de kötü değildir mesela benim bir ram G Skill diğer XPG. Sistemine XPG olan görüntü açısından daha uyumlu, bütçe sorunun yoksa al XPG devam et derim.

medusa1

80+
Ben bu siyah beyaz olayına takığım biraz kusura bakma :D Şimdi normalde G Skill daha iyi markadır ama XPG de kötü değildir mesela benim bir ram G Skill diğer XPG. Sistemine XPG olan görüntü açısından daha uyumlu, bütçe sorunun yoksa al XPG devam et derim.
Biraz fazla takıntılıyım hocam ben. Zamanında ram kaynaklı sorun yaşadığım günler oldu. O yüzden QVL listesinden ram almaya yakındım yani. Bir de sizin dediğiniz gibi G-skill marka olarak daha iyi. Bu açılardan bakınca beni kendine daha çok çekiyor. Beyaz sistemin içinde çok kötü durmaz derseniz eğer XPG ile uğraşmayim. Şimdi gidip sırf beyaz diye XPG alırım almasına da sonra bir sorun yaşarsam sinirden duvara kafa atarım

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Ali

JaeSun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Taha Taşkan
Profilimde örneği var agam gir bak :D Full beyaz set dizdim ekran kartına kadar fakat anakart ile ram siyah kaldı fakat ışığından dolayı anlaşılmıyor bile siyahı :D

Top Bottom