Neler Yeni

Futbol için fiziğim yeterli mi

Efeclb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Efe
Aktif olarak futbol oynuyorum yaşım 16 yeni girdim denilebilir boyum 1.82 kilom 72 sizce fiziğim yeterli mi bu arada kanat yada santrafor oynuyorum sizce uzamaya çalışmalı mıyım yada kilo almalı mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Gayet iyisin şuan için hem hızlı olursun hem de koşuların vs verimli olur. Uzarsan sırık gibi kalırsın forvette kafa vuruşları için iyi olabilir ama kolay sıyrılamazsın kanatlarda vs zorlaşır işin.

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Futbol oynuyorum derken öyle hobisine mi yoksa ciddi düşünüyor musun?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,869
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ciddi düşünüyorsanız kalıba gerek yok, kısa iseniz bilek çalımı ve hızlı hareketleriniz ile rakip takıma üstünlük kurmaya çalışırsınız. Uzun boylu iseniz ya da cüsseniz iri ise birebir mücadelelerde sıkı markajlarda görev alırsınız. Sizin boyunuza ve kilonuza göre oyun kuruculuk ya da kanatlardan oyunu ileri taşımanızı öneririm

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
Aktif olarak futbol oynuyorum yaşım 16 yeni girdim denilebilir boyum 1.82 kilom 72 sizce fiziğim yeterli mi bu arada kanat yada santrafor oynuyorum sizce uzamaya çalışmalı mıyım yada kilo almalı mıyım ?
Fiziğin çok iyi. Ben 17 yaşında 171 48 kiloyum :D Çok iyi futbol oynardım ama ayağım kırılınca toptan korkar oldum. Artık istesem bile oynayamıyorum. Fizik konusunda endişelenme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Fiziğin gayet iyi bence

Top Bottom