Neler Yeni

Gaia vandal vs asil vandal.

Eforotti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Efe Sertdurak
3 tane vandalım var ve yeni bir vandal almak istiyorum. Aklımda gaia ve asil var sizce hangisi daha iyi? Hangisini alayım?

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Asil kullanıyorum one tap atması çok keyifli

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
genel olarak her vandalın kendi güzelliği var ama asil garip bir skin her zaman oynatıyor kendini ve daha az sıkıyor diğer skinlere göre(bance)

Can...

80+ Platinum
3 tane vandalım var ve yeni bir vandal almak istiyorum. Aklımda gaia ve asil var sizce hangisi daha iyi? Hangisini alayım?
paraya yazık ben pişmanım 2k 2500k yatırmışımdır ez yazdım diye ban yedim keşke yatırmasaydım geçenlerde kardeşimin hesapla oynuyum dedim 2 el girdim iki elde de toxic insanlar geldi ertesin gün yine girdim 1 el tekrar gelince sildim cs devam valonun modası geçiyor

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
paraya yazık ben pişmanım 2k 2500k yatırmışımdır ez yazdım diye ban yedim keşke yatırmasaydım geçenlerde kardeşimin hesapla oynuyum dedim 2 el girdim iki elde de toxic insanlar geldi ertesin gün yine girdim 1 el tekrar gelince sildim cs devam valonun modası geçiyor
hocam ez yazınca nasıl ban yediniz ya

Can...

80+ Platinum
hocam ez yazınca nasıl ban yediniz ya
knk arkadaşla oynuyoruz baya aim kasmaya önem veriyordum video vs için neyse 35 mi ne vurdum adamın teki vardı öldükçe allaha sövüyor ailevi değerlerime sövüyor aynı şekilde takıma da bende ez yazdım kudur yazdım o sövünce bir baktım maçtan sonra uzaklaştırıldın dedi acaba hile diye mi ban yedik bir baktım küfürden gittim ticket attım bana dedi ki ez kudur gibi kışkırtıcı kelimeler kullanma dedim haksızlık tekrar incelensin dedi ki bot adalet sistemimizi sarsar

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
knk arkadaşla oynuyoruz baya aim kasmaya önem veriyordum video vs için neyse 35 mi ne vurdum adamın teki vardı öldükçe allaha sövüyor ailevi değerlerime sövüyor aynı şekilde takıma da bende ez yazdım kudur yazdım o sövünce bir baktım maçtan sonra uzaklaştırıldın dedi acaba hile diye mi ban yedik bir baktım küfürden gittim ticket attım bana dedi ki ez kudur gibi kışkırtıcı kelimeler kullanma dedim haksızlık tekrar incelensin dedi ki bot adalet sistemimizi sarsar
Ah be hocam yazık olmuş

whiteman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Caner
2 yıldır sıkılmadan kullandığım tek vandal : Asil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri