Neler Yeni

Gainer alıcam sizce hangisini almalıyım ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
Gainer alıcam şuan 350 tl param var sizce hardline mı almalıyım 1406 gram yoksa para mı biriktirip take hiq den gainer(3kg) mı almalıyım . Hiq markasının daha kaliteli olduğunu biliyorum ama bilemedim.

Hangii daha iyi ?

Hardline:
İçerik:
Screenshot_15.png

HIQ GAIN DELUXE 3 KG​

içerik:

Screenshot_16.png

WhoCares

80+ Gold
hardline ile hiq i karşılaştırman saçma olmuş aynı siklette bile değil hammadde kaliteleri :kekw: tabii ki hardline seçerdim ben

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Bence direkt gainer almamalısın. Şekerden başka bi şey değil çünkü

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Gainer alıcam şuan 350 TL param var sizce hardline mı almalıyım 1406 gram yoksa para mı biriktirip take hiq den gainer(3kg) mı almalıyım . Hiq markasının daha kaliteli olduğunu biliyorum ama bilemedim.

Hangii daha iyi ?

Hardline:
İçerik:
Alıntıyı görüntüle

HIQ GAIN DELUXE 3 KG​

içerik:

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsi görüşüm alma gainer yemek yemesini öğren. Diyorsan ki almak istiyorum içerik olarak attığın güzel hardline vs tüketilebilir

WhoCares

80+ Gold
neden ? ek kalori için ddeğil mi bunlar. bir zararı olur mu gainerların Gerçkten ne kadar beslenirsem beslenim kilo alamıyorum iştahım yetmiyor bu ara hastaydım zaten onu geçtim öncesi için bahsediyorum .
zaten kalori almanı sağlayan şeker oranı tatlandırıcı kullandıkları için idrar yolu ile atiliyor

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
neden ? ek kalori için ddeğil mi bunlar. bir zararı olur mu gainerların Gerçkten ne kadar beslenirsem beslenim kilo alamıyorum iştahım yetmiyor bu ara hastaydım zaten onu geçtim öncesi için bahsediyorum .
Hocam ne kadar beslenirsem diye bir şey yok bana günlük aldığın kalori miktarını söyler misin. Senin çok dediğin 2k kalori ise ?

Hangisi güzel hardline mi hiq mi yoksa 2 sidr iyi mi icerikleri
Hardline de iyi hiq de iyi tercihim hardline'dan yana olur içeriği ve tüketimi bakımından hissettiren bir marka.

bypsiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Emirhan Toklu
Gainerden beklentin ne bilmiyorum ama kullanmış biri olarak söylüyorum tamamen para ısrafı. Bunlar yerine git tavuk döner ye hamburger ye patates kızartmasını al önüne dizi film izle. Alacağın kilo yağdan olur daha çok ama kilo alamıyorum diye bişey demezsin :D

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
Hocam ne kadar beslenirsem diye bir şey yok bana günlük aldığın kalori miktarını söyler misin. Senin çok dediğin 2k kalori ise ?

Hardline de iyi hiq de iyi tercihim hardline'dan yana olur içeriği ve tüketimi bakımından hissettiren bir marka.
Knk ben biraz cahilim heralde kalori hesaplamayi felan bilmiorum.Ben spora gidiyorum iyi bir anternman yapmaya calisiyorum günlük ögünlerimde de fazla faxla yemeye calisiyorum.

Gainerin bir zarari var mi zaten bir yere kadar kullancam hafif biraz kilo alsam. 57 kiloydum
5 gındür acayip hastayım yatiyorum kusma bas agirisi bulanti vucud agrisi bogaz agrisi felan ne yemek yiyebildim ne spor corba ve ilac icmekten baska bir sey yapamadim 55.80 kilo almusum 5 günde sen düşün moralim cok bozuk bu durumdan

Gainerden beklentin ne bilmiyorum ama kullanmış biri olarak söylüyorum tamamen para ısrafı. Bunlar yerine git tavuk döner ye hamburger ye patates kızartmasını al önüne dizi film izle. Alacağın kilo yağdan olur daha çok ama kilo alamıyorum diye bişey demezsin :D
inan her gün annemden azar yiyorum haftanin 3 4 günü bu tür seyler yiyorum diye ona ragmen bir dgisiklik yok

Top Bottom