Neler Yeni

Galatasaray 0-1 Fenerbahçe MS

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,096
İsim
kilan embappe

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Abdullah Aydoğdu
Şimdi FB'nin çıkmadığı u-19'la çıktığı maç iptal oldu onun yerine bunu mu oynadılar?

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Whesper
Son hafta Konya-GS maçında iki tarafa da beraberlik yetiyorsa/yarıyorsa o maç berabere bitecektir. Zengin olmak isteyen beraberlik bahsi alsın. (YTD)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi tebrik ederim. Bizim takım rezalet oynadı. Hakem desen Allah ıslah etsin bu hakemleri ne zaman kovacaklar merak konusu. Böyle maç yönetimi olmaz. Çok kötü kararlar verdi.

Fenerbahçe'de birkaç oyuncunun kışkırtması dışında, sükunetini korudu. Bizimkiler psikolojik olarak oyundan düştüler çokça kere.

Bol şans rakip. Kim kazanırsa kazansın, hakedenin alması taraftarıyım. Bu maçı Fenerbahçe haketti. Tebrikler tekrardan.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,688
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,584
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
galatasaraylı olarak bir çok kişiye tuhaf gelicek ama çok sevindim çünkü fenerbahçe tek galtasarayı yenmek olan bir felefesi var ve bu onlara şampiyonluklardan daha çok önem arz ediyor galatasarayın kuruluş felsefesi olan türk olmayan takımları yenmek olan felsefesi ile yola devam ediyor ben galatasaray yönetimininde çok üzüldünü sanmıyorum çünkü yönetimde farkında bunun tek sorun işte galibiyet serisi bozulması ama çokta önemli değil açıkçası

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,096
İsim
kilan embappe
Ve sene sonu şampiyonluğu muzu hicbir galibiyet değiştirmiyor. 6-0 yenseniz de yine şampiyon yine fenerbahçe olamadı. GS den puan farkı ile ligi bitirdi. Saygılar.

Palo DAYI

80+ Silver
onu bunu bırakın realın mac 4-4 arda 2 tane golunu atmıs

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
Fenerbahçe'nin kazanacağını tahmin etmezdim. Tebrikler. Maçı izlemedim, sadece kırmızı kart olduğunu biliyorum. Böyle bir maçta kırmızı kart yemesini gerektirecek ne olmuş olabilir Djiku'nun?
ilk sarısından kırmızı yemesi lazımdı vermedi ,topsuz alanda oyuncuya yumruk attı. 2. sarıda bende bişi göremedim

Top Bottom