Neler Yeni

Galatasaray Deplasmanda Zalgiris ile 2-2 Berabere Kaldı

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
MS | Zalgiris 2-2 Galatasaray
47' Oyewusi
75' Abdülkerim Bardakcı
78' Halil Dervişoğlu
90+1' Kazlauskas
90+2' Kazlauskas 🟥

Rövanş maçı 2 Ağustos Çarşamba İstanbul'da oynanacak.

Bugün sahaya yanlış kadroyla çıktığımız aşikar istersek avrupa'nın en güçsüz takımıyla oynayalım , burada ki hatalar zor telafi ediliyor. Barış Alper , Yunus ve Berkanı hiç beğenmedim bunlar yerine direkt Midtsjo , Mertens ve Morutan ile çıkılsa çok daha farklı bir maç izleyebilirdik. Aynı zamanda Zaniolo'da bir şeyler yapmaya çalıştı ama pek beğendiğimi söyleyemem.

Morutan diğer maçta ilk 11'i zorlayacak bir performans ortaya koydu kesinlikle haftaya Yunus yerine tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Sezonun ilk resmi maçı böyle aksaklıklar olabilir , hocaya da çok fazla yüklenmemeliyiz. (terimcilerden bahsediyorum her hocayı yiyip terimi takımın başına çağırırlar)

Gelecek hafta en azından Bakambu ilk 11'de maça çıkacaktır , Lucas Torreira sakatlığı atlatıp o da oynayacaktır büyük ihtimalle. Bu maçtan aldığımız sonuç ile rövanş maçına daha düzgün bir ilk 11 ile çıkacaktır hoca. Yine tekrar ediyorum sezonun ilk maçı olduğu için benim beklentim böyleydi , keza galatasaray hep böyle başlıyor. Umarım bir an önce toparlayıp ön eleme ve play off turlarını geçip UCL gruplarına kalıp kasamıza 25 milyon euro'yu koyarız.

MAÇ SONRASI AÇIKLAMALAR:

Halil Dervişoğlu: "Üzgünüz. Zorluk çekebilirsin ama 2-1 öne geçtikten sonra bu maçı vermemeliydik. Bu bize iyi bir ders oldu."

Okan Buruk: "Maçın büyük bölümünde kendi kendimizi zora soktuk. Çok rahat kazanabileceğimiz bir maç olabilirdi. Rakibe de çok net pozisyonlar verdik."

Okan Buruk: "Angelino'ya kramp girdi. Önemli bir şeyi yok."

Okan Buruk: "Savunmadaki paylaşımlarımızda hata vardı. Victor belki de geçen seneden beri en kötü maçlarından birini oynadı. Kimse hazır değil ama bu seviyede daha iyi olmamız gerekiyordu. Takım savunmamızın daha iyi olması gerekiyordu. Doğru yerleşemedik."

Zalgiris teknik direktörü Vladimir Cheburin: "Çok enteresan bir maçtı. İki takım da kendi planlarını gerçekleştirdi sahada. Çok iyi iş yaptık fakat maalesef her fırsatımızı kullanamadık. Bir sonraki maç daha da zor olacak."

Son düzenleme:

Grande Terim

80+ Silver
klasik okan buruk dakiak 75 olmuş yeni oyuncu değişikliği yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

berkanı izlemek tam bir işkenceydi

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klasik okan buruk dakiak 75 olmuş yeni oyuncu değişikliği yapıyor

berkanı izlemek tam bir işkenceydi
berkan geçen sezon fena bir performas ortaya koymamıştı yine takımda kalmalı ama biraz kendine gelmesi lazım aynı şekilde BAY'da bunlar jokerlerimiz olmalı ilk 11 başlamamalılar.

Grande Terim

80+ Silver
berkan geçen sezon fena bir performas ortaya koymamıştı yine takımda kalmalı ama biraz kendine gelmesi lazım aynı şekilde BAY'da bunlar jokerlerimiz olmalı ilk 11 başlamamalılar.
yok gitmeli

gs seviyesinde oyuncu değil

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
bundan sonra alacağımız en kötü oyuncu 4,5 milyon yerli statüsü böyle maalesef 1 milyon etmeyecek oyunculara o paraları vermek saçmalık olur , kalkmalı bu 8+3 kuralı artık

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Mertens varken berkanı ilk 11 oynatmak saçma Zaniolonun snt barışın kanat olması lazımdı

• Beğen
Reaksiyonlar: Sdza

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
super kupa bu yaz oynansaydi ne olacağını düşünemiyorum. Galatasaray da hazir değil Fenerbahçe de hazir degil. kör ile topal savaşına dönerdi valla maç.

• Beğen

Grande Terim

80+ Silver
bundan sonra alacağımız en kötü oyuncu 4,5 milyon yerli statüsü böyle maalesef 1 milyon etmeyecek oyunculara o paraları vermek saçmalık olur , kalkmalı bu 8+3 kuralı artık
Kerem demirbay gibi oyuncular gelmeli

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
Kerem demirbay gibi oyuncular gelmeli
Zaten orta sahaya böyle bi oyuncu gelicek türk statüsünde oynayan yoksa ligde maça çıkamayız , ama bu adam yedek olmayacağı için berkan yine yedeğimiz olmak zorunda.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Sadettin Y
tam bir ft oyunu izledim bugun. Ft basta olsa o da bu sekil oynatırdı. Okan hocanın sezon ici baskıcı oyunuyla alakasız bir oyun vardı sahada.

• Beğen

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
tam bir ft oyunu izledim bugun. Ft basta olsa o da bu sekil oynatırdı. Okan hocanın sezon ici baskıcı oyunuyla alakasız bir oyun vardı sahada.
Evet tam bir ft oyunuydu 2 sene önceki on elmede oynadigimiz PSV maçı gibi tek fark o maç 5-1 yenilmistik :)

kadromuz oturmalı biraz.Buda zamanla olur.
Kesinlikle , sosyal medya'da rakip takım taraftarları yine seviniyorlar algı oyunu yapmaya çalışıyorlar bu turu geçersek her şey yerine oturacaktır.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,930
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Zaten gs bu sezon güzel oyun oynayarak şampiyon olmadı kalite farkı sayesinde şampiyon oldu icardi ve torreira olmadığından kalite baya düştü
karşı düzgün şut çekse 3-4 olabilecek maç yazık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,177
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom