Neler Yeni

Galaxy M51 VS Realme 7 Pro VS Note 9 Pro

eyupiltr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp İlter
Bütçe
3500
Merhabalar, başlıkta yazan 3 model arasında kaldım. Oyun performansı benim için hiç önemli değil, mobil cihaz üzerinden oyun oynamıyorum. Kamera ekran benim için önemli olan etkenlerden. Ayrıca M51 tarafında Mono ses çıkışı olması biraz taraftan uzaklaşmama sebep oldu ancak izlediğim farklı performans testlerinde bu özelliği hariç güçlü bir F/P ürünü olduğunu görüyorum. Günlük kullanımda kullanacağım telefonu, Netlix,Spotify vs. uygulamalar ile. Öneriniz ne olur acaba?

Teşekkürkler

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Note 9 Pro bu karşılaştırmada olmamalı. Ekran olarak geride kalıyor. Zaten fiyat olarak da diğer ikisine rakip değil.
Batarya önemliyse M51, stereo hoparlör ve hızlı şarj önemliyse Realme 7 Pro. İkisi de üzmez bahsettiğiniz günlük kullanımda.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Merhabalar, başlıkta yazan 3 model arasında kaldım. Oyun performansı benim için hiç önemli değil, mobil cihaz üzerinden oyun oynamıyorum. Kamera ekran benim için önemli olan etkenlerden. Ayrıca M51 tarafında Mono ses çıkışı olması biraz taraftan uzaklaşmama sebep oldu ancak izlediğim farklı performans testlerinde bu özelliği hariç güçlü bir F/P ürünü olduğunu görüyorum. Günlük kullanımda kullanacağım telefonu, Netlix,Spotify vs. uygulamalar ile. Öneriniz ne olur acaba?

Teşekkürkler
Realme 7 pro, ancak Poco modeline de bakabilirsiniz.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Batarya ve kamera konusunda Samsung Galaxy M51 ama taşıması zor, kaba bir cihaz. Realme 7 Pro ise Samsung Galaxy M51'den daha performanslı, 65W hızlı şarj desteği sayesinde 35 dakikada tam şarj olabiliyor ve stereo bir hoparlör bulunmakta ama kamera pek memnun etmeyebilir, YouTube üzerinden çekimlerine bakabilirsiniz. Kamerası güzel ve hafif olsun derseniz Oppo Reno 4 tercih edebilirsiniz.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Yavuz
Poco x3.

Top Bottom