Neler Yeni

🔥 GAME OF THE YEAR BALDURS GATE 3 KAZANDI 🔥

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
O Remaster oluyor, remake değil.
remake ne oluyor ? daha onceden mevcut olan bır oyuna remake yazınca oyunu gelıstırdık yenılıkler ekledık ıkı ufak tefek dlc iteliyoruz ama onlarda parayla arada bır guncelleme atarız yersenız mı demek oluyor

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Bencede 3 ödülde hata var, Best RPG ile Game of year mantıklı 2 ödül aldı bana göre, diğer 3 büyük ödülü alan wake 2 aldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Best Multiplayer Game - Baldurs gate 3 ne alaka ?
Best Actor Performance - Baldurs Gate 3 Neil Newbon, Saçmalık...
Best Communıty Support - Baldurs Gate 3 aldı... Kesinlikle CP 2077 verilmeliydi.
Ödüllere çok bakmadım açıkçası ama Best Multiplayer harbi BG3 ne alaka sjsjsjsjs

The Semih

80+ Gold
Bence saçmalık derecesinde bir olay yok orada ya. Neil'in canlandırdığı Astarion karakteri gayet ödül alabilecek seviyedeydi.
Phantom liberty de ki Idrıs Elba hak ediyodu hocam çok fark var benim düşüncem tabi.

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
remake ne oluyor ? daha onceden mevcut olan bır oyuna remake yazınca oyunu gelıstırdık yenılıkler ekledık ıkı ufak tefek dlc iteliyoruz ama onlarda parayla arada bır guncelleme atarız yersenız mı demek oluyor
Ne anlatıyorsun arkadaşım. Daha önce RE4 Remake falan oynamadın herhalde sen. Ha ama şu var; remake diye remaster kalitesinde oyun yapan kan emici firmalar var yok değil, o durum bayağı adice.

Phantom liberty de ki Idrıs Elba hak ediyodu hocam çok fark var benim düşüncem tabi.
Idris Elba o kadar iyi bir performans mı gösterdi Phantom Liberty'de? Daha DLC'ye geçmediğim için oynamadığımdan soruyorum.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Baldur abim basmış parayı jürilere

The Semih

80+ Gold
Ne anlatıyorsun arkadaşım. Daha önce RE4 Remake falan oynamadın herhalde sen. Ha ama şu var; remake diye remaster kalitesinde oyun yapan kan emici firmalar var yok değil, o durum bayağı adice.

Idris Elba o kadar iyi bir performans mı gösterdi Phantom Liberty'de? Daha DLC'ye geçmediğim için oynamadığımdan soruyorum.

Oyundaki sahneleri atmiyim spoiler olur ama traileri izle ordan anlayabilirsin.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa

remake ne oluyor yani hala acıklamadın bilmiyorsan bilmiyorum de flood atıp mesaj kasma. eski oyuna remake yazınca ne oluyor?remastırı anladım oke ama remake espirisi olayı ne

The Semih

80+ Gold
remake ne oluyor yani hala acıklamadın bilmiyorsan bilmiyorum de flood atıp mesaj kasma. eski oyuna remake yazınca ne oluyor?remastırı anladım oke ama remake espirisi olayı ne
Remake = Çıkış yapmış oyunu güncel nesil ile baştan yapmak örnek ; Resident evil 4 - Dead Space 1
Remastered = Çıkış yapmış oyunu bozmadan grafik vs makyajlamak.
Reboot = Çıkış yapmış oyunu sıfırlayıp yeniden çıkartmak örnek ; Call of duty Modern Warfare 1-2-3

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Ya anlamıyor musun yoksa ben mi anlatamıyorum. Remake dediğimiz şey eskiden çıkmış bir oyunun günümüz teknolojileriyle tekrar yapılmasıdır. Remake'in olayı budur. Hala anlamadıysan aşağıdaki videoyu izleyebilirsin. 2005'te çıkmış RE4'ün, 2023 yılında çıkmış yeniden yapımının kıyaslaması.

Al bu da 2007 yapımı Dead Space ile 2023'te çıkmış Dead Space Remake'in kıyaslaması.
Oyundaki sahneleri atmiyim spoiler olur ama traileri izle ordan anlayabilirsin.
Spoiler olur diye izlemiyorum ama Idris Elba'yı severim. Phantom Liberty'e geçmek için heyecanlıyım bayağı.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Remake = Çıkış yapmış oyunu güncel nesil ile baştan yapmak örnek ; Resident evil 4 - Dead Space 1
Remastered = Çıkış yapmış oyunu bozmadan grafik vs makyajlamak.
Reboot = Çıkış yapmış oyunu sıfırlayıp yeniden çıkartmak örnek ; Call of duty Modern Warfare 1-2-3
Ya anlamıyor musun yoksa ben mi anlatamıyorum. Remake dediğimiz şey eskiden çıkmış bir oyunun günümüz teknolojileriyle tekrar yapılmasıdır. Remake'in olayı budur. Hala anlamadıysan aşağıdaki videoyu izleyebilirsin. 2005'te çıkmış RE4'ün, 2023 yılında çıkmış yeniden yapımının kıyaslaması.

Al bu da 2007 yapımı Dead Space ile 2023'te çıkmış Dead Space Remake'in kıyaslaması.

Spoiler olur diye izlemiyorum ama Idris Elba'yı severim. Phantom Liberty'e geçmek için heyecanlıyım bayağı.
adamsınız sımdı anladım ıste donanımarsıv ruuhu

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Burdan anladığım kadarıyla ya insanların oyun kültürü değişti ya da haksızlık var alan wake 2 oynayıpta vay be oynadığım ilk 3 oyuna girerdi diyebilecek var mı? Bence oyun ortalama düz bir oyun pek zevk alamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,846
Üyeler
157,985
Son üye
Honda CRX
Top Bottom