Neler Yeni

Game power Calypso V2 Alınır mı ?

mershadow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mershadow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hotswapmı demek istemiş sanırım hotswap değil hocam klavyede güzel bi klavye değil 4k ya cok daha iyi şeyler alınabilir.
@LeviathanSS
hot swap diye biliyorum ondan sordum istedigimiz switch takıp modlama düşüncem vardı. Büyük Enterli Full size klavye arıyorum bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mekanik switch takılır mı ne demek hocam? Alınmaz o klavye bu arada bütçen ne kadar?
1-2k arası bir büyük enterli full size veya %96 klavye almak onu sonra zamanla güzel switch ile modlama düşüncem var

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
@LeviathanSS
hot swap diye biliyorum ondan sordum istedigimiz switch takıp modlama düşüncem vardı. Büyük Enterli Full size klavye arıyorum bu arada

1-2k arası bir büyük enterli full size veya %96 klavye almak onu sonra zamanla güzel switch ile modlama düşüncem var
Hocam maalesef büyük enterli hot-swap 96% bir klavye bilmiyorum. İngilizce klavye olsa sorun olur mu?

Swixyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
uğur
@LeviathanSS

hocam bilmiyorum hotswap olsada fiyatını hakeden bir klavye değil. hotswap olup olmadıgı hakkında bir bilgim yok.

mershadow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mershadow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alp Öztürk
Gamepowerdan uzak dur

@LeviathanSS Hocam şunun portekiz dizilimini alsam, yazılımından tuş ataması ile ç'nin yerini değiştirebilir miyim ?
Yer değiştirmene gerek yok zaten türkçe klavyeyle aynı türkçe yaparsın ayarlardan kullanırsın ezbere biliyosan

mershadow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mershadow
Gamepowerdan uzak dur

Yer değiştirmene gerek yok zaten türkçe klavyeyle aynı türkçe yaparsın ayarlardan kullanırsın ezbere biliyosan
aa doğru diyon keycaps yerini değiştiririm la tenk yu :D

Top Bottom