Neler Yeni

GameGaraj Alışveriş deneyimim

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
Öncelikle hepinize Hayırlı cumalar iyi günler dilerim Bu yazımda GameGaraj firmasından aldığım Sistem hakkında deneyimlerimi vereceğim

Aldığım gün kargoya verildi Hemen ertesi gün sabah 11 de Kargo geldi 24 Saaten daha kısa bir sürede elime ulaştı (İstanbuldan koceliye 2 saat mesafe)

Ekran kartını kolay bir şekilde montajlanabilir kasa korunaklı ve sağlam geldi tek kutuda hem kasa hem kutular hemde ekran kartı geldi 2 kutu gelmedi diye şaşırmayın tek kutuya koymuşlar

sata kablosu vidalar driverlar her şey eksiksiz geldi

Sadece destekleri için sistem alınır canlı desteğe yazdıktan 10 saniye sonra dönüş alıyorsunuz sabah 10 akşam 6 olması lazım çalışma saatleri 10 15 kere yardım istedim hepsinde yardımcı oldular

ilk başta ekrana görüntü gelmedi hemen beni instgrama yönlendirdiler ve 10 dakikada sorunu fotoğraflar ile çözdüler şuan sistem sıkıntısız

GameGaraj şuan gördüğüm en hızlı en ilgili firma 😍
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanında driver için 16 gb flash yollamışlar game garaj logolu bunuda unutmak istemem

Son düzenleme:

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
Öncelikle hepinize Hayırlı cumalar iyi günler dinlerim Bu yazımda GameGaraj firmasından aldığım Sistem hakkında deneyimlerimi vereceğim

Aldığım gün kargoya verildi Hemen ertesi gün sabah 11 de Kargo geldi 24 Saaten daha kısa bir sürede elime ulaştı (İstanbuldan koceliye 2 saat mesafe)

Ekran kartını kolay bir şekilde montajlanabilir kasa korunaklı ve sağlam geldi tek kutuda hem kasa hem kutular hemde ekran kartı geldi 2 kutu gelmedi diye şaşırmayın tek kutuya koymuşlar

Sadece destekleri için sistem alınır canlı desteğe yazdıktan 10 saniye sonra dönüş alıyorsunuz sabah 10 akşam 6 olması lazım çalışma saatleri 10 15 kere yardım istedim hepsinde yardımcı oldular

ilk başta ekrana görüntü gelmedi hemen beni instgrama yönlendirdiler ve 10 dakikada sorunu fotoğraflar ile çözdüler şuan sistem sıkıntısız

Yanında driver için 16 gb flash yollamışlar game garaj logolu bunuda unutmak istemem
ben o yüzden öneriyorum :D

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Bu yüzden seviyorum arkadaşlar game garajı. :)
Çok hızlılar, çok ilgililer, uygun fiyatlı güzel sistemleri var.

Vayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Uğurcan Demirci
Ekrana görüntü gelmiyor demişsin nasıl çözdün?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Öncelikle hepinize Hayırlı cumalar iyi günler dinlerim Bu yazımda GameGaraj firmasından aldığım Sistem hakkında deneyimlerimi vereceğim

USB bellekteki sürücüleri kurmayın bence eski olabilirler

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet

Vayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Uğurcan Demirci
Ekrana görüntü gelmiyor demişsin nasıl çözdün sorunu?

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Çok hızlılar ve çok ilgililer. Bence sistem almak için en iyi site Gamegaraj.

Top Bottom