Neler Yeni

GAMEGARAJ hakkında sorularım

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
mağazası var ayrıca pc hocası gibi kanallar da reklamını yaptı bir sorun çıkmaz gayet güvenilir bir firma

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Arkadaşlar bugün 2060lı bir sistem aldık gamegarajdan babam pek güvenemedi ama aldı GameGarajın güvenilirliğini kanıtlayacak şeyler atar mısınız lütfen babama göstereceğim içi rahat olsun
Mağazaları var,babanız hiç güvenmiyorsa başına adam dikip bir şey olursa dövtürtebilir :) (!)

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Arkadaşlar bugün 2060lı bir sistem aldık gamegarajdan babam pek güvenemedi ama aldı GameGarajın güvenilirliğini kanıtlayacak şeyler atar mısınız lütfen babama göstereceğim içi rahat olsun
İnsta hasancalis0. İstersen telefonla arayıp istediklerinizi sorabilirsiniz. Hiç kuşkunuz olmasın çok güvenilir firma.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
kuzenim 3.5 ay önce şubatın sonunda sistem aldı 6k ya ve hala cayır cayır çalışıyor cok iyi sistem

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Ben alışveriş yaptım. Siparişi verdim ertesi gün pc elimdeydi bi sıkıntım olduğunda canlı desteğe yazıyorum ilgileniyorlar. 🙂

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Kalitesini hakkında fikrim yok ama GamingGen den iyidir orası kesin.

Ya yıl olmuş 2021 eeeey gaming gen neden özelleştirme yok sende? Püüü

mythrowib

80+ Silver
mağazaları mesela. gamegaraj yazınca mağazaları otomatikmen çıkıyor. ayrıca forumda çoğu kişi alışveriş yapmıştır. ben hariç :D

Son düzenleme:

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
GameGaraj %100 güvenlidir kendisi türk firması olması yanında msi ile iş birlikleri bulunmaktadır zaten dolandırılma durumunda kendilerine dava açma hakkınız bulunmaktadır

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Şehir olarak neredesin.
Mağazaları var, istanbul anadolu yakasında.
Benim babamda öyle bir garanti işi çıkmıştı götürdü
O kadar çok beğendi ki mağazalarını, ve ilgilerini eğer istanbulda anadolu yakasında oturuyorsan bir götür

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Şehir olarak neredesin.
Mağazaları var, istanbul anadolu yakasında.
Benim babamda öyle bir garanti işi çıkmıştı götürdü
O kadar çok beğendi ki mağazalarını, ve ilgilerini eğer istanbulda anadolu yakasında oturuyorsan bir götür
Malesef

Top Bottom