Neler Yeni

Gamegaraj psu cızırtı

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Eyvallah <3<3<3<3<3<3

Çıkramaz hocam. Bunun nedeni elektrik teki AC-DC dönüşümünde hz yükselmesinden kaynaklı çıkan ses hiçbir etkisi yok.
teşekkürler eğer yapabilirsem youtuba yükleyip sesi sana ulaşacağım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Bir yerde daha açmıştım bu konuyu. Adamlar vızıltı ile cızırtı farklı diyorlar. Vızıltı gibi olasaydı cw diyebilirdim ama cızırtı varsa sıkıntı yaratabilir diyorlar.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Bir yerde daha açmıştım bu konuyu. Adamlar vızıltı ile cızırtı farklı diyorlar. Vızıltı gibi olasaydı cw diyebilirdim ama cızırtı varsa sıkıntı yaratabilir diyorlar.
filmlerde falan oluyor ya elektrik çatırdıyor gibi öyle bir ses
Mesaj otomatik birleştirildi:

seninki aynı durumdamı ?

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Aynen ama kasaya çok yaklaşmazsan pek duyulmuyor.
evet bende de tam olarak öyle :) performansıda etkilemiyor ama insan tedirgin oluyor işte

Aynen ama kasaya çok yaklaşmazsan pek duyulmuyor.
akım korumalı priz alsam bir sorun olma ihtimalini engellermi ben yinede düşünmüyorum patlamadır falan öyle bir şey olacağını ama ne bileyim :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
evet bende de tam olarak öyle :) performansıda etkilemiyor ama insan tedirgin oluyor işte

akım korumalı priz alsam bir sorun olma ihtimalini engellermi ben yinede düşünmüyorum patlamadır falan öyle bir şey olacağını ama ne bileyim :(
Ben de akım korumalı var ama dandik biraz. Alırsan iyi olur bence.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
kullanacağım psu yu mecbur umarım sorun yaratmaz bakalım
Aynen ben de biraz kullanmayı düşünüyorum sonra bakarız icabına. Benim bir de fanlar arada gereksiz yere hızlanıp yavaşlıyor. Acaba bunun etkisi var mı diyorum. Sende de var mi böyle bir durum.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Aynen ben de biraz kullanmayı düşünüyorum sonra bakarız icabına. Benim bir de fanlar arada gereksiz yere hızlanıp yavaşlıyor. Acaba bunun etkisi var mı diyorum. Sende de var mi böyle bir durum.
ona pek dikkat etmedim ama belki yükteyken falan hızlanıyordur daha iyi soğutmak için

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Neyse hayırlısı artık ya insallah bisey olmaz.
dostum sana bir sorum olacak bu psuların akım koruması voltaj koruması gibi özellikleri varmı elektrik kesintisinde yada yüksek voltajda falan bütün sistemi yakarmı ki :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ayberk Bahadal
Top Bottom