Neler Yeni

Gamegaraj RTX 3070 Ekran Kartı Garanti Süreci Nasıl Olur?

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Hocam daha o aralıklarda 3070 bulabileceğimi cidden sanmıyorum. Şuan 3070 piyasası 16-17k+TL civarında. Fakat başka bir kart öneriniz varsa, tabii ki dinlerim sizi.
16-17k arasına sistemleri satılıyor 3070 in :/ amazon.jp den o fiyatlara tekrar sıfır bir tane rahatlıkla alırsınız.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,842
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
%99 iade keserler. Servisler artık tamiri mümkün olsa bile tamiri mümkün değil diye rapor hazırlıyorlar iade ya da değişim diye. Bu sırada servis o karta çoktan el koymuş oluyor sana yollanan rma raporunu da aldığın yere veriyorsun onlar da tabii ki de para iadesi yapıyorlar.

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf
16-17k arasına sistemleri satılıyor 3070 in :/ amazon.jp den o fiyatlara tekrar sıfır bir tane rahatlıkla alırsınız.
Anladım, peki atabileceğiniz 3070'li iyi bir sistem varmıdır şuan hocam? Ben bir aralar araştırmıştım fakat 18k nın altında 3070 li sistem bulamamıştım. Şuan dolar kuru 11.50 olduğu için de fiyatların daha da çıktığını düşünüyorum.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Anladım, peki atabileceğiniz 3070'li iyi bir sistem varmıdır şuan hocam? Ben bir aralar araştırmıştım fakat 18k nın altında 3070 li sistem bulamamıştım. Şuan dolar kuru 11.50 olduğu için de fiyatların daha da çıktığını düşünüyorum.
Gamegarajda en ucuzu 23k şu an aw dolar 8 tl olaydı bu sistemde 15-18k arası olurdu bruj

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf

Bildiğim kadarıyla kartın kendisin de bir sorun varsa sıfırı ile değişim yapıyorlar fakat aksi durum ise kullanıcı hatasıysa süreç zor olabilir diye biliyorum

Açıkçası ürün onlara sağlam giderse sizi mağdur edeceklerini sanmıyorum müşteri memnuniyetini önemsiyorlar, çoğu büyük markanın servisinden daha çok güveniyorum.

Yenisi ile değişim mi yaparlar iade mi alırlar muadili ile mi değiştirirler belli olmaz, stok durumunda bağlı biraz.

Doğrudur o konuda pek bir şey demem doğru olmaz bende ekran kartımı oradan aldım çalışanlar vs baya ilgili firma arkadaşıma oradan bilgisayar aldırdım sorun yaşamadım umarım güzel sonuçlar alırsınız ve paylaşırsınız

Reis sorun sizlik değil, kullanıcı hatası demeleri imkansız eğer kartla blokchain işlemleri veya overclock yapmadıysanız. O yüzden o konuda içiniz rahat olsun.

Belirli bir yer yanmışsa yanan yerdeki devre elemanları değiştirilir, eğer devre elemanlarının değişimi mümkün değilse ürünün değişimi yapılır. Ellerinde ürün kalmadıysa ürün iadesi yapılır.

Ben gamegarajın teknik tarafıyla birkaç defa muhatap oldum. Şu ana kadar iyi ki tercih etmişim dediğim firmalardan biri. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
Güncelleme: Az önce GameGaraj tarafından arandım ve ekran kartımın yandığı haberini aldım. Raporda ise değişim veya iade seçeneklerimin olduğu yazıyormuş fakat stoklarda asus dual rtx 3070 olmadığı için bana Inno3D RTX 3070 teklifinde bulundular. Bende iade den iyidir deyip kabul ettim. Acaba inno3d RTX 3070 modeli nasıldır? Herhangi bir bilginiz veya tecrübeniz bulunuyor mu?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Güncelleme: Az önce GameGaraj tarafından arandım ve ekran kartımın yandığı haberini aldım. Raporda ise değişim veya iade seçeneklerimin olduğu yazıyormuş fakat stoklarda asus dual rtx 3070 olmadığı için bana Inno3D RTX 3070 teklifinde bulundular. Bende iade den iyidir deyip kabul ettim. Acaba inno3d RTX 3070 modeli nasıldır? Herhangi bir bilginiz veya tecrübeniz bulunuyor mu?
İyi yapmışsınız.
İnno'nun kartları genel olarak iyi ve sorun çıkaracağını sanmam.
Muhtemelen Bu iki karttan birini gönderirler, umarım ikinciyi göndermişlerdir çünkü daha iyi. (Bu arada hangi modelini göndereceklerini söylemediler mi ?)

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf
İyi yapmışsınız.
İnno'nun kartları genel olarak iyi ve sorun çıkaracağını sanmam.
Muhtemelen Bu iki karttan birini gönderirler, umarım ikinciyi göndermişlerdir çünkü daha iyi. (Bu arada hangi modelini göndereceklerini söylemediler mi ?)
Hangi model olduğunu sorduğumda 3 fanlı demişti. Muhtemelen 3 büyük 1 küçük fanlı olan kartı yollayacaklar. Umarım dediğiniz gibi, sorun çıkartmayan iyi bir kart olur.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Hangi model olduğunu sorduğumda 3 fanlı demişti. Muhtemelen 3 büyük 1 küçük fanlı olan kartı yollayacaklar. Umarım dediğiniz gibi, sorun çıkartmayan iyi bir kart olur.
Güzel olmuş iadeden iyidir. Bildiğim kadarı ile güzel bir model.

Top Bottom