Neler Yeni

Gamegaraj RTX 3070 Ekran Kartı Garanti Süreci Nasıl Olur?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güncelleme: Az önce GameGaraj tarafından arandım ve ekran kartımın yandığı haberini aldım. Raporda ise değişim veya iade seçeneklerimin olduğu yazıyormuş fakat stoklarda asus dual rtx 3070 olmadığı için bana Inno3D RTX 3070 teklifinde bulundular. Bende iade den iyidir deyip kabul ettim. Acaba inno3d RTX 3070 modeli nasıldır? Herhangi bir bilginiz veya tecrübeniz bulunuyor mu?
Inno3d gayet güzel markadır. Hayırlı olsun. İyi bari değişim sağlamışlar. Çoğu firma gördüğüm kadarıyla yükselen fiyatlar nedeniyle iade etmeye zorlayabiliyor.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Hangi model olduğunu sorduğumda 3 fanlı demişti. Muhtemelen 3 büyük 1 küçük fanlı olan kartı yollayacaklar. Umarım dediğiniz gibi, sorun çıkartmayan iyi bir kart olur.
Çok büyük ihtimalle ICHILL X4 modeli gelir,çok da iyi olur o zaman.
Hem soğutma açısından hem de görünüş olarak çok güzel model.

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf
İyi yapmışsınız.
İnno'nun kartları genel olarak iyi ve sorun çıkaracağını sanmam.
Muhtemelen Bu iki karttan birini gönderirler, umarım ikinciyi göndermişlerdir çünkü daha iyi. (Bu arada hangi modelini göndereceklerini söylemediler mi ?)

Güzel olmuş iadeden iyidir. Bildiğim kadarı ile güzel bir model.

Inno3d gayet güzel markadır. Hayırlı olsun. İyi bari değişim sağlamışlar. Çoğu firma gördüğüm kadarıyla yükselen fiyatlar nedeniyle iade etmeye zorlayabiliyor.

Çok büyük ihtimalle ICHILL X4 modeli gelir,çok da iyi olur o zaman.
Hem soğutma açısından hem de görünüş olarak çok güzel model.

Güncelleme: Dün yeni kartımı almaya gittim ve 4 fanlı olan inno3d modeliymiş vede hiçbir ekstra ücret istemeden değiştirdiler(incehesap ve diğer siteler üzerinde dolar kurundan dolayı fiyatları artan farklı model ekran kartların da değişim yapılabilmesı için ekstra ücret talep ediyorlarmış).

Şuan kartımı sorunsuz kullanıyorum ve diğer kartıma oranla 17-20 derece daha az ısınıyor(60-62 dereceleri geçmiyor). Daha önceden insanlar GameGaraj'ın garanti ve değişim hizmetlerinden bahsederken, ben abarttıklarını ve illa ki mağdur olan insanların olduğunu düşünürdüm. Daha sonradan insanların haklı olduğunu ve daha fazla bilinen bir firma olması gerektiğini anladım. Gelecekteki alışverişlerimi de oradan yapmayı planlıyorum, umarım gelecekte de bozmadan devam ederler.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Güncelleme: Dün yeni kartımı almaya gittim ve 4 fanlı olan inno3d modeliymiş vede hiçbir ekstra ücret istemeden değiştirdiler(incehesap ve diğer siteler üzerinde dolar kurundan dolayı fiyatları artan farklı model ekran kartların da değişim yapılabilmesı için ekstra ücret talep ediyorlarmış).

Şuan kartımı sorunsuz kullanıyorum ve diğer kartıma oranla 17-20 derece daha az ısınıyor(60-62 dereceleri geçmiyor). Daha önceden insanlar GameGaraj'ın garanti ve değişim hizmetlerinden bahsederken, ben abarttıklarını ve illa ki mağdur olan insanların olduğunu düşünürdüm. Daha sonradan insanların haklı olduğunu ve daha fazla bilinen bir firma olması gerektiğini anladım. Gelecekteki alışverişlerimi de oradan yapmayı planlıyorum, umarım gelecekte de bozmadan devam ederler.
Hayırlı uğurlu olsun.

Ilar

80+ Bronze

Hayırlı olsun. Game Garaj şaşırtmadı yine helal olsun.

ErkanOCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Erkan
Merhabalar, yaklaşık 2 hafta kadar önce Gamegaraj üzerinden Asus RTX 3070 siparişi vermiştim. 1.5-2 Haftadır normal bir şekilde, mutlu mesut kullanıyordum. Fakat bu mutluluk fazla uzun sürmedi. Dün COD: Vanguard oynarken bir anda arkamdan birisi sıktı ve öldüm. Tam deathcam ekranına girerken, ekran takıldı ve bir daha geri gelmemek üzere gitti... Alt+F4 - ctrl+alt+del ve alt+tab vs. yaptım fakat yinede hiçbir sonuç elde edemedim.

Daha sonra ise bilgisayar a restart attım ve kasa çalışırken ve kasanın tüm ışıkları yanarken(ekran kartınınkilerde dahil) ekrana görüntü bir türlü gelmedi. Daha sonrasında, BIOS'u sıfırladım ve RAM'leri çıkarıp taktım fakat hiçbir sonuç alamadım. Daha sonra ekran kartını çıkarıp farklı bir bilgisayara taktım ve yine görüntü alamadım. Anladım ki sorun ekran kartında.

Daha sonra sorunun ekran kartında olduğunu gördükten sonra Gamegaraj ile irtibata geçtim. Ürünü yarın gidip kendi ellerimle servise bırakacağım. Benim sorum, acaba sizce sorun nasıl sonuçlanır? İnternet üzerinden küçük bir araştırma yaptığımda gördüğüm, garanti kapsamındaki sorunlar genelde güzel bir şekilde sonuçlanmış. Fakat bu biraz uçuk fiyatlı ve stokları zor bulunan bir ürün olduğu için, acaba sonuç tahminen nasıl sonuçlanır? Gamegaraj tamir edip veya sıfırı ile değiştirir mi?
Monitör portunu çıkar takgücü veren yeri tak çıkar mis

AEnic31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Abdurrahman Eniç

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Demiştim, sizin hatanız değil o yüzden size patlatmazlar bu işi diye. Çok sevindim adınıza. Tertemiz aynı fiyata daha kaliteli kart almış oldunuz

Top Bottom