Neler Yeni

İnceleme GameGaraj'da Satılan Oyuncu Klavyesi (Gamenote KB487L) İncelemesi

axion55

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
hacım bu klavyeyi uzun süreli kullanan varmı tuşlarda temassızlık sorunu yaşayan felan oyun tuşları özellikle basmama sorunu yaşayan oldumu rgb macrosu felan degilim düzgün çalıssın yeter

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
hacım bu klavyeyi uzun süreli kullanan varmı tuşlarda temassızlık sorunu yaşayan felan oyun tuşları özellikle basmama sorunu yaşayan oldumu rgb macrosu felan degilim düzgün çalıssın yeter
Basmama sorunu yok.
Bir arkadaşımın elinde şuan klavye o da basmama gibi bir sorun ile karşılaşmadı.
Membrane klavyelerde pek sık rastlanan bir durum değildir basmama durumu zaten.

Genel olarak rehberde belirttiğim durumlar dışında bir sorun yok.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
Basmama sorunu yok.
Bir arkadaşımın elinde şuan klavye o da basmama gibi bir sorun ile karşılaşmadı.
Membrane klavyelerde pek sık rastlanan bir durum değildir basmama durumu zaten.

Genel olarak rehberde belirttiğim durumlar dışında bir sorun yok.
anladım reis bende gamepower saber rgb var allah belasını versin böyle klavyenin garantiye gönderdim tuşları basmamazlık yapıyordu 350 lira verdim bide garantiden geldi 1 hafta içinde gene tuşları basmamazlık yapuıyor bu klavyeyi almayı düşünüyorum artık mekanigidir ışıgıdır umrudma degil beni 1 yıl sorunsuz götürüp tuşlara bassın yeter :D

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
anladım reis bende gamepower saber rgb var allah belasını versin böyle klavyenin garantiye gönderdim tuşları basmamazlık yapıyordu 350 lira verdim bide garantiden geldi 1 hafta içinde gene tuşları basmamazlık yapuıyor bu klavyeyi almayı düşünüyorum artık mekanigidir ışıgıdır umrudma degil beni 1 yıl sorunsuz götürüp tuşlara bassın yeter :D
Sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum ama ışık konusunda bilginiz olsun rehberde belirttiğim üzere ışıklar klavyedeki tuşlardan gelmiyor genel alttan bir aydınlatmaya sahip ve bu aydınlatma gece tuşları seçememenize sebep olabilir.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
Sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum ama ışık konusunda bilginiz olsun rehberde belirttiğim üzere ışıklar klavyedeki tuşlardan gelmiyor genel alttan bir aydınlatmaya sahip ve bu aydınlatma gece tuşları seçememenize sebep olabilir.
o sorun degil reis ben knight online oyuncusu oldugum için her tuşu yalayıp yuttuk :D hepsinin yeri ezberimde yeterki tuşa basarken sorun olmasın 1 kere bastıgım tuşa 10 kere basmak zorunda kalmayim

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Hocam bu klavyeyi almayı düşünüyorum.
Memnun musunuz
Klavyeyi elden çıkaralı çok oldu,klavye fiyat avantajı olursa benim aldığım gibi alınabilir ama şu anki fiyatına daha iyi alternatifleri var.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
Şuan 140 lira . 50 lira artmış.

rookie27

80+ Gold
Klavyeyi elden çıkaralı çok oldu,klavye fiyat avantajı olursa benim aldığım gibi alınabilir ama şu anki fiyatına daha iyi alternatifleri var.
Hocam bilgili birine benziyorsunuz 125/130TL olarak alternatif ne önerirsiniz.
Şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan 140 lira . 50 lira artmış.

128TL ye buldum almayı düşünüyordum ama @Banxtre hocam başka bir öneri yaparsa onu alırım.

rookie27

80+ Gold

Ekler

• gamenote.PNG
    gamenote.PNG
    29.6 KB · Hit: 42
Top Bottom