Neler Yeni

Gamemarkt Tarafından Dava (Acil)

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Ali Mert Okuducu
Bende 1 hafta içinde 2 hesap sattım gamesatıştan alıp. Bakalım bir şey olacak mı :D

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Cem
Hesabı sen geri almadıysan hiçbir şey olmaz canını sıkma evine kağıt gelirse itirazını yap yeter senin geri aldığına kanıtlamayazlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BarryAllen
Hesabı sen geri almadıysan hiçbir şey olmaz canını sıkma evine kağıt gelirse itirazını yap yeter senin geri aldığına kanıtlamayazlar.
Dediğim gibi hesabı satın aldığım ilk mailli çocuk geri aldı. İtemsatış üzerinden çocuğu şikayet ettim de onlar da pek oralı olmayacak gibiler

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
ömer
parayı geri vermen gerekiyor ahlaki olarak alan kişi sana güveniyor sonuçta sen sorumlusun

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
aldığım hesabı gamemarkttan sattığım için ondan ilk sahibisiniz diyor. Onun haricinde demedim ben bir şey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamemarkt üzerinden mi oldu ve satılan hesabın fiyatı neydi ?

Gamemarkt üzerinden mi oldu ve satılan hesabın fiyatı neydi ?
itemsatış, hesabı geri çekmememe rağmen site beni tehdit etti fiyatı 800 tl idi ben geri basmayınca peşini bıraktılar küfür bile yedim bu olayda açsalar bile haklı olan kişi bendim :D. Steam hesabıydı bu arada

yani pek ibr şey yapamazlar göz korkutma bunlar site genelde alıcıyı koruyup satıcının üstüne gidiyor takma hocam bas engeli geç

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
BehzatÇ
Hiçbir şey yapamazlar benimde başıma geldi birkaç kere gamesatış ve itemsatışta hesabı aldığına dair konuşmaları yolla itemsatıştan aldığını ispatla sonra siteye daha uğrama bişey yapamazlar

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
hamza ersoy
büyük ihtimalle hesabı satın aldığın kişi de hesabı senden satın alan kişi de ortaklar ve senden hem hesabı hem parayı almak için böyle bir metot yapmışlar. valla helal olsun ama ennihayetinde hiçbir şey yapamazlar diye düşünüyorum

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
yavuz gonzalez
1 . Hesap alıp satmak yasal değil.
2. Hesabı geri alan sen değilsen gidip geri alanı bulsunlar .
3. bir şey çıkmaz rahat ol.

Top Bottom