Neler Yeni

İnceleme Gamenote Havit KB857L Detaylı İnceleme

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Öncelikle hoş geldiniz. Elimden geldiğince hatasız ve soru işaretlerini kafanızdan atmış bir şekilde sunmaya çalışacağım, hatam olursa af ola.

Öncelikle ben bu klavyeyi 10 Ekimde aldım, aldığım tarihten bu güne kadar yaklaşık 4 aydır aktif olarak kullanıyorum ve şunu söyleyeyim ben çok beğendim.
Screenshot_5.png
Ürünü gördüğünüz gibi 367'TL ye satın aldım(indirim kuponu vardı. Şu anda sanırsam 420 tl civarlarında bence hala alınır.

ÜRÜNÜN KUTUSU VE İÇERİĞİ
WhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.26.jpegWhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.44.jpegWhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.57.jpeg
Ürünün kutusu ve içi bu şekilde. 4aydır kullandığım için biraz özensiz durabilir zaten kutu çok önemli değil.
Kutunun içerisinden fatura cart curt, tuş sökme aparatı ve klavyenin kendisi çıkıyor.
WhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.32.jpegWhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.33 (2).jpegWhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.33 (1).jpeg
Klavye ve tuş sökme aparatı gördüğünüz gibi ortam biraz pis olabilir kusuruma bakmayın klavyenin yapısı bu şekilde

WhatsApp Image 2023-01-04 at 17.13.33.jpeg
Switch ise bu şekildedir. Mavi zaten ama tam detaylı bilmiyorum bilenler yardımcı olabilirse konu altında sevinirim.

ARTILARI (+)
-Ürün aşırı compact olduğu için kullanım kolaylığı sağlıyor.
-Küçük olmasına rağmen tuşlar arası boşluk gayet yeterli ve yazımı güzel
-Büyük enter ve Büyük silme tuşu kullanımı. Bunlar benim için önemli bir özellik
-Ürün kendi fiyatlarında ve kendisinden yüksek fiyatlardaki klavyelere rağmen yay problemi olmaması büyük bir avantaj.
-Işıklandırma seçenekleri çok fazla. Neredeyse her oyun tipine göre ışıklandırma ve daha bir çok seçenek bulunmakta.
-Anti ghosting özelliğinin bütün tuşlarda bulunması.
-Fiyatına göre aşırı kaliteli olması ve Gamenote ürünlerinin gerçekten kaliteli olması. Kulaklık da dahil olmak üzere
Daha artısı çoktur ama aklıma bunlar geldi

EKSİLERİ (-)
-Blue switch yazımı ve hızı olarak aşırı iyi olmasına rağmen ailemle yaşadığım için az da olsa problem oluyor. Red switch seçeneği de olsa güzel olurdu.
-Pek eksi sayılmaz ama numerik tuşlar olmadığı için bazı işte artı eksi bölme çarpma işaretlerini bazen bulmak kısayol ile hangisi olduğunu çözmek zaman alıyor.
Başka da aklıma gelen beni etkileyen kötü bir eksisi olmadı

Konuyu toparlayacak olursak klavye gerçekten F/P ürünü. Ben aşırı memnunum herkese de tavsiye ederim. Ekstra olarak ta klavye için demiyorum ama gamenote ve gamegaraj firmasının teknik destek yardımından çok memnunum kulaklığımda bozulma olmuştu bir kaç ay önce. Sorunu hemen çözüp yenisini göndermişlerdi. Ek olarak belirtmek istedim.

Videoyu wp den aldığım için kötü çıkmış kusura bakmayın iyi seyirler.

KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ İYİ VEYA KÖTÜ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. İLERİDEKİ KONULARIM İÇİN YARDIMCI OLUR

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Gamenotenin düşük bütçedeki ürünleri kaliteli oluyor genelde fiyatına kıyasla. Warlock almaktansa 100TL daha tasarruf edip bunu alırım açıkçası. Alacağım da zaten ikinci sisteme inceleme için teşekkürler.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamenotenin düşük bütçedeki ürünleri kaliteli oluyor genelde fiyatına kıyasla. Warlock almaktansa 100TL daha tasarruf edip bunu alırım açıkçası. Alacağım da zaten ikinci sisteme inceleme için teşekkürler.
Gamepower ürünü de kullanmış biri olarak söylüyorum. 100tl nin bile neredeyse bir anlamı olmadığı bir ülkede gerçekten tasarruf edilip alınması gerektiğini savunuyorum. Yorumun için teşekkür ederim

ekkoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ekko
Hala kullanıyor musunuz acaba kullanıyorsanız durumu nasil

Top Bottom