Neler Yeni

Yardım Gamepower 24''Bull T10Flat IPS 180Hz0.5ms GamingMonitör mü samsung oddysey g3 mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürsel Gülveren

Gamepower 24'' Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör alınır mı yoksa samsung oddysey g3 mü almalıyım​

daha önce gamepower fujin pro kulaklık alıp sorun yaşamıştım yine yaşar mıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı önerisi olan varsa bu fiyat bandında yazarsa sevinirim

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ozzy
ikisi arasında taki bi samsung. bütçenizi zorlar mı bilemem ama 3k veren 5k da verir diyerek :D

diğer yerlerde daha uygun fiyata da vardı. en azından 240 hz alabilirsiniz. ama o fiyata ben samsungu tercih ederim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürsel Gülveren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağolun hocam peki bu nasıldır?

ikisi arasında taki bi samsung. bütçenizi zorlar mı bilemem ama 3k veren 5k da verir diyerek :D

diğer yerlerde daha uygun fiyata da vardı. en azından 240 hz alabilirsiniz. ama o fiyata ben samsungu tercih ederim
https://www.n11.com/urun/lenovo-g24...l-hd-ips-led-monitor-18885267?magaza=sepetist
nasıl bir bilginiz var mı

Son düzenleme:

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yağız Arslan Baytekin

Samsung G3 ün fiyatının makul olmasının sebebi kötü bir renk gamutuna sahip ve ekran parlaklığı oranı düşük bu ikisi birleşince bu monitörün fiyatının düşük olma sebebi ortaya çıkıyor zaten gamepower T10 şuan en iyi fp ürünü sRGB oranı zaten Abdullah abinin videoda belli g3 tokatlar açıkçası bu fiyat bandında ms oranı çok normal zaten 180hz olmasına bir avantaj benim önerim gamepower t10 alınca pişman olmayacağın tarzda bir monitör
G3 de bir göz atayım diyorsanız teknosa vatan mediamarkt gibi her şehirde bulunan satış noktalarında illaki vardır oralardan bakabilirsiniz

Şuan gamepower t10 fiyattan dolayı yapışılacak bir ürün en yakın özellikleri sunan rakibi 800 tl daha pahalı bunlara hiç buluşma knk yapış direk t10 a

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,835
İsim
uwu
G24 20 Lenovo almalısın asansör olup bu fiyat çok iyi

TaHao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Türk
Gamepower bugün elime ulaştı, süper makina. benim 2k 165 hz monitörden daha iyi ghosting konusunda.

Top Bottom