Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Gamepower Bull T10 24" 180Hz "IPS" Oyuncu Monitörü 3040 TL!

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
SEFA KAYA

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,181
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

poki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
pokiy

Gif Man

80+ Gold
teşekkür ederim bunu almayı dusunuyordum zaten almadan önce donanımarşivinin hikayeyi gorup almıstım gamepoweri
Aoc Varken Bakmazdım Ben GP 😅

Bütçesi Kısıtlı Olanlar İçin Bi Alternatif tabii ki !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır ölü piksel garantiliydi hani
Sıfır Ölü Pixel Olayı Ne Alaka ?

Pixel Garantisi Veriyor İşte !

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
SEFA KAYA

poki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
pokiy
Değişim yapıyorlarsa güzel bişey
değişim seçeneği vardı iade ekranında açıkcası pek güven vermedi bana

yalan yok arkasındaki joystick monitorun panel kullanımını cok kolaylastırıyo

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
SEFA KAYA

Monitör hakkında ilk izlenim nasıldı hocam, alacaklar için bilgi olur. Malzeme kalitesi panel bios falan

TaHao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Türk
Beyler bana geldi test ettim, ilk izlenimim harika olduğu yönünde. Gözüme çarpan tek şey 2 noktada ışık sızması olduğu ful parlaklıkta ve karanlıkta. Ghosting neredeyse yok. Ölü piksel yok. menüsü güzel sade ve kullanışlı. Hareket kısmında vasat kalmış. Ben standa takıcam 2. monitör olarak ama şaka yapmıyorum ana monitör mü yapsam diye düşünüyorumn şuan. Asıl monitörüm Matewiew gt 27, 27'' 2k 165 hz monitör ama ghosting çok fazla. Bu game poweri görünce Matewiew çöp gibi gelmeye başladı bana :D

Abdullah gerçekten güzel bir monitör önermiş güvenimi boşuna çıkarmadı. Ben 3200'e aldım 6 taksit, fiyat herkesin kendi fikri ben 3-4 k bandında kesinlikle ghostingi olmayan monitör bakınıyordum aylardır. hazır incelenmiş ghosting olmadığı ispatlanmışken düşünmeden aldım monitörü iyiki almışım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Benimkide birazdan falan gelir geç kaldı kargo bakalım ölü piksel veya herhangi bir şey var mı Acer 180hz monitörü vardı fazla akım çekti monitör gitti garantiye verdim hem o gelene kadar kullanırım hemde ana veya ikinci monitör olarak kullanırım diye aldım

poki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
pokiy
Monitör hakkında ilk izlenim nasıldı hocam, alacaklar için bilgi olur. Malzeme kalitesi panel bios falan
monitorun ayakları bence güzel ben mousepade kadar uzanan ayakları hiç sevmiyorum kucuk olması güzel bence
ışık sızmasından falan anlamıyorum ama 3 tane ölüpiksel dışında hiç bir teknik sorunu yok sanırım ancak dış kozmetiğinde yer yer pütür pütür eziklikler vs var kargo esnasında olmus olabılır benı cok etkilemedi ve cercevenin bazı yerlerınde boya kalkmıs ufaktan bana heralde üvey evlat muamelesi yaptılar alan diğer arkadaşlara düzgün gelmiş :cry:

keedy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Eren Yayla
monitorun ayakları bence güzel ben mousepade kadar uzanan ayakları hiç sevmiyorum kucuk olması güzel bence
ışık sızmasından falan anlamıyorum ama 3 tane ölüpiksel dışında hiç bir teknik sorunu yok sanırım ancak dış kozmetiğinde yer yer pütür pütür eziklikler vs var kargo esnasında olmus olabılır benı cok etkilemedi ve cercevenin bazı yerlerınde boya kalkmıs ufaktan bana heralde üvey evlat muamelesi yaptılar alan diğer arkadaşlara düzgün gelmiş :cry:
3 tane ölü piksel başlı başına bir sorun zaten. Geçmiş olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: poki

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İstersen dene. Benim monitör de bugün sabah saatlerinde geldi. İlk testleri yaptım, ölü piksel vs. yok. 180Hz olarak sorunsuz çalışıyor şu an.

dış kozmetiğinde yer yer pütür pütür eziklikler vs var kargo esnasında olmus olabılır
Bu arada, monitörde herhangi bir sorun yok ama firmanın kargolaması bayağı kötüymüş.
Direkt olarak monitörün kutusuna etiket yapıştırıp yollamışlar. Herhangi bir ek kutulama veya havalı poşet sarma, paketleme yok.
Bana gelen kutunun da ön tarafında, tam ortasında bir darbe ve kutunun kenarında bazı ezilmeler vardı, içindeki strafor köpük kurtarmış denebilir.

Son düzenleme:

poki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
pokiy
İstersen dene. Benim monitör de bugün sabah saatlerinde geldi. İlk testleri yaptım, ölü piksel vs. yok. 180Hz olarak sorunsuz çalışıyor şu an.

Bu arada, monitörde herhangi bir sorun yok ama firmanın kargolaması bayağı kötüymüş.
Direkt olarak monitörün kutusuna etiket yapıştırıp yollamışlar. Herhangi bir ek kutulama veya havalı poşet sarma, paketleme yok.
Bana gelen kutunun da ön tarafında, tam ortasında bir darbe ve kutunun kenarında bazı ezilmeler vardı, içindeki strafor köpük kurtarmış denebilir.
evet kargo rezil gelmiş gerçekten

ayrıca masada nasıl durdugunu merak edenler varsa yazabilir fotografini çektim gönderirim. Şimdi atmıyım rahatsız olanlar olur belki

Top Bottom