Neler Yeni

Yardım Gamepower kasasına HDD nasıl takılır?

Dorren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Acar
image0.jpg

Kasanın HDD bölümü bu şekilde fakat videolardan baktığım kadarıyla insanların kasasında çekmece gibi bir şey var, benimkisi bu şekil kasayı aldığım zaman yanında çivi ya da başka parçalar yoktu. HDD'yi direkt o boş alana koysam zarar verir mi bilgisayara?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
oraya koyabilirsin. çalışırken çok hareket ettirmediğin sürece ne kasaya ne hddye zarar gelmez.

BeKo'O

80+ Silver
Hayır direkt oraya sığıyorsa koyabilirsin, yandaki metal çıkıntılarının altına sığıyor ise oraya sıkıştır. Bende de berbat bir kasa var SSD'yi oraya koydum.

Dorren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım teşekkürler, HDD'yi oraya koyduğum zaman bantlamam ya da kağıt sıkıştırmam gerekir mi, yoksa düz bir şekilde mi koymalıyım?

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
ahmet polat
Anladım teşekkürler, HDD'yi oraya koyduğum zaman bantlamam ya da kağıt sıkıştırmam gerekir mi, yoksa düz bir şekilde mi koymalıyım?
Vidaları çıkması lazım hdd nin icinden 4 bi yandan Vida deliğinden sabitle hocam çıktımı bilmiyorum ama sabitlemenizi öneririm ben şuan sabitlemeden kullanıyorum ama bir zararını görmedim

Dorren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vidaları çıkması lazım hdd nin icinden 4 bi yandan Vida deliğinden sabitle hocam çıktımı bilmiyorum ama sabitlemenizi öneririm ben şuan sabitlemeden kullanıyorum ama bir zararını görmedim
Ben kasayı aldığım zaman çivi ya da başka hiçbir parça yoktu yanında, yani direk dümdüz koysam o boşluğa HDD'yi sıkınıtı olmaz demi?

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamepower dark side 550w +80 bronze 1x120mm argb fan temperli cam mid atx
Eğer çekmece bölümü yoksa aldığınız yer iletişime geçin. Alt bölüme koyup geçici olarak kullanılabilir,.

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
ahmet polat
Ben kasayı aldığım zaman çivi ya da başka hiçbir parça yoktu yanında, yani direk dümdüz koysam o boşluğa HDD'yi sıkınıtı olmaz demi?
Kanka dedigim gibi ben montelemedim bir sorunlu karşılaşmadım kasayi hareket ettirmedigin sürece sorun olmaz bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,424
Üyeler
143,146
Son üye
AtakanBilzerian
Top Bottom